PURE LIGHT PRODUCTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 25 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PURE LIGHT PRODUCTION S.R.L.
- CUI
- 41440335
- Nr. înmatriculare
- J40/9757/2019
- EUID
- ROONRC.J40/9757/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- LĂMÂIULUI, nr. 4, CAMERA NR. 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 14584
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 27 ian)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 29.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUȚĂ DIANA-LOREDANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -433 lei | — | 252.639 lei | 10.027 lei | 242.612 lei |
| 2024 | — | -1.183 lei | — | 253.073 lei | 10.027 lei | 243.046 lei |
| 2023 | 31.756 lei | -22.932 lei | 1 | 276.897 lei | 30.288 lei | 246.609 lei |
| 2022 | 107.737 lei | 90.302 lei | 1 | 271.136 lei | 1.595 lei | 269.541 lei |
| 2021 | 75.154 lei | 48.988 lei | 1 | 179.508 lei | 269 lei | 179.239 lei |
| 2020 | 72.065 lei | 65.455 lei | 1 | 132.427 lei | 2.175 lei | 130.252 lei |
| 2019 | 67.357 lei | 64.597 lei | — | 66.293 lei | 1.496 lei | 64.797 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 433 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 433 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 433 lei
- Active imobilizate
- 2.564 lei
- Active circulante
- 250.075 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 205.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.075 lei
- Datorii
- 10.027 lei
- Capitaluri
- 242.612 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.183 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.183 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.183 lei
- Active imobilizate
- 2.997 lei
- Active circulante
- 250.076 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 205.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.076 lei
- Datorii
- 10.027 lei
- Capitaluri
- 243.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.756 lei
- Venituri totale
- 31.756 lei
- Cheltuieli totale
- 54.370 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.614 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.932 lei
- Active imobilizate
- 3.431 lei
- Active circulante
- 273.466 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.380 lei
- Casa și conturi la bănci
- 271.086 lei
- Datorii
- 30.288 lei
- Capitaluri
- 246.609 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.737 lei
- Venituri totale
- 107.737 lei
- Cheltuieli totale
- 14.939 lei
- Profit brut
- 92.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.864 lei
- Active circulante
- 267.272 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.405 lei
- Casa și conturi la bănci
- 264.867 lei
- Datorii
- 1.595 lei
- Capitaluri
- 269.541 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.154 lei
- Venituri totale
- 75.154 lei
- Cheltuieli totale
- 24.756 lei
- Profit brut
- 50.398 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.988 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 179.508 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 179.508 lei
- Datorii
- 269 lei
- Capitaluri
- 179.239 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.065 lei
- Venituri totale
- 72.065 lei
- Cheltuieli totale
- 5.092 lei
- Profit brut
- 66.973 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.455 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 132.427 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 132.427 lei
- Datorii
- 2.175 lei
- Capitaluri
- 130.252 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.357 lei
- Venituri totale
- 67.357 lei
- Cheltuieli totale
- 739 lei
- Profit brut
- 66.618 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.597 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.293 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.983 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.310 lei
- Datorii
- 1.496 lei
- Capitaluri
- 64.797 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului