PUFFER-TAXI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sfântu Gheorghe, înmatriculată la 14 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PUFFER-TAXI S.R.L.
- CUI
- 39871450
- Nr. înmatriculare
- J14/305/2018
- EUID
- ROONRC.J14/305/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- DALIEI, nr. 2, bl. 44, sc. C, et. 2, ap. 11, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
- Localitate
- Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PÉTERFI ATTILA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 30 din 85 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Covasna, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 3.298 din 4.547 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.680 lei | 41.832 lei | — | 77.188 lei | 10.655 lei | 66.533 lei |
| 2024 | 139.591 lei | 60.988 lei | — | 78.884 lei | 14.193 lei | 64.691 lei |
| 2023 | 142.590 lei | 68.295 lei | — | 86.427 lei | 17.892 lei | 68.535 lei |
| 2022 | 103.461 lei | 50.465 lei | — | 137.585 lei | 705 lei | 136.880 lei |
| 2021 | 87.796 lei | 50.486 lei | — | 117.282 lei | 867 lei | 116.415 lei |
| 2020 | 83.194 lei | 48.121 lei | 1 | 95.929 lei | 0 lei | 95.929 lei |
| 2019 | 110.891 lei | 42.349 lei | 1 | 51.473 lei | 3.664 lei | 47.809 lei |
| 2018 | 15.881 lei | 5.260 lei | 1 | 11.400 lei | 5.940 lei | 5.460 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.680 lei
- Venituri totale
- 101.680 lei
- Cheltuieli totale
- 52.991 lei
- Profit brut
- 48.689 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.832 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 77.188 lei
- Stocuri
- 40.000 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 37.188 lei
- Datorii
- 10.655 lei
- Capitaluri
- 66.533 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.591 lei
- Venituri totale
- 139.591 lei
- Cheltuieli totale
- 68.609 lei
- Profit brut
- 70.982 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.988 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.181 lei
- Active circulante
- 77.703 lei
- Stocuri
- 40.000 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 37.703 lei
- Datorii
- 14.193 lei
- Capitaluri
- 64.691 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.590 lei
- Venituri totale
- 142.590 lei
- Cheltuieli totale
- 61.595 lei
- Profit brut
- 80.995 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.295 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.431 lei
- Active circulante
- 68.996 lei
- Stocuri
- 40.250 lei
- Creanțe
- 27.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 872 lei
- Datorii
- 17.892 lei
- Capitaluri
- 68.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.461 lei
- Venituri totale
- 103.461 lei
- Cheltuieli totale
- 50.358 lei
- Profit brut
- 53.103 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.465 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.111 lei
- Active circulante
- 101.474 lei
- Stocuri
- 40.000 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 61.474 lei
- Datorii
- 705 lei
- Capitaluri
- 136.880 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.796 lei
- Venituri totale
- 87.796 lei
- Cheltuieli totale
- 35.956 lei
- Profit brut
- 51.840 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.486 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.028 lei
- Active circulante
- 116.254 lei
- Stocuri
- 70.000 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 46.254 lei
- Datorii
- 867 lei
- Capitaluri
- 116.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.194 lei
- Venituri totale
- 83.262 lei
- Cheltuieli totale
- 33.443 lei
- Profit brut
- 49.819 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.121 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.833 lei
- Active circulante
- 90.096 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 90.096 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 95.929 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.891 lei
- Venituri totale
- 110.891 lei
- Cheltuieli totale
- 67.432 lei
- Profit brut
- 43.459 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.777 lei
- Active circulante
- 40.696 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.696 lei
- Datorii
- 3.664 lei
- Capitaluri
- 47.809 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.881 lei
- Venituri totale
- 15.881 lei
- Cheltuieli totale
- 10.462 lei
- Profit brut
- 5.419 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.260 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.361 lei
- Active circulante
- 9.039 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.039 lei
- Datorii
- 5.940 lei
- Capitaluri
- 5.460 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului