Sari la conținut
Luni, 7 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

PTT AMRECO S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 28 septembrie 2020.

Identitate

Denumire legală
PTT AMRECO S.R.L.
CUI
43107893
Nr. înmatriculare
J2020003043121
EUID
ROONRC.J2020003043121
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
28 septembrie 2020

Sediu social

Adresă
ÎNFRĂȚIRII, nr. 4A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Localitate
Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod poștal
400393

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 28.09.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • TELECAN PETRU — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
194 mii lei02020: 8 mii lei2021: 87 mii lei2022: 194 mii lei2023: 163 mii lei2024: 93 mii lei20202021202220232024
Rezultat net
98 mii lei0-12 mii lei2020: 34 lei2021: 15 mii lei2022: 98 mii lei2023: 46 mii lei2024: -12 mii lei20202021202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202492.546 lei-11.507 lei1210.381 lei74.702 lei135.679 lei
2023162.727 lei46.177 lei1202.343 lei43.156 lei159.187 lei
2022193.770 lei98.127 lei2131.555 lei18.545 lei113.010 lei
202187.126 lei14.649 lei132.279 lei17.396 lei14.883 lei
20207.500 lei34 lei110.219 lei9.985 lei234 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
92.546 lei
Venituri totale
92.546 lei
Cheltuieli totale
103.127 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
10.581 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
11.507 lei
Active imobilizate
12.292 lei
Active circulante
198.089 lei
Stocuri
2.653 lei
Creanțe
195.363 lei
Casa și conturi la bănci
73 lei
Datorii
74.702 lei
Capitaluri
135.679 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
162.727 lei
Venituri totale
162.727 lei
Cheltuieli totale
115.166 lei
Profit brut
47.561 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
46.177 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
14.792 lei
Active circulante
187.551 lei
Stocuri
2.653 lei
Creanțe
184.898 lei
Casa și conturi la bănci
Datorii
43.156 lei
Capitaluri
159.187 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
193.770 lei
Venituri totale
193.770 lei
Cheltuieli totale
92.893 lei
Profit brut
100.877 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
98.127 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
17.292 lei
Active circulante
114.263 lei
Stocuri
2.653 lei
Creanțe
111.394 lei
Casa și conturi la bănci
216 lei
Datorii
18.545 lei
Capitaluri
113.010 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  5. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑