PSK ENGINERIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 5 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- PSK ENGINERIE S.R.L.
- CUI
- 42589514
- Nr. înmatriculare
- J5/855/2020
- EUID
- ROONRC.J5/855/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- GEORGE BACALOGLU, nr. 22/A, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 7 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PESCARU ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bihor.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4.698 lei | — | 6.541 lei | 6.322 lei | 219 lei |
| 2024 | — | -1.774 lei | — | 6.415 lei | 10.894 lei | -4.479 lei |
| 2023 | 3.025 lei | -13.218 lei | 1 | 6.731 lei | 9.436 lei | -2.705 lei |
| 2022 | 4.500 lei | 3.622 lei | — | 20.948 lei | 10.435 lei | 10.513 lei |
| 2021 | 30.485 lei | 6.620 lei | 1 | 17.322 lei | 10.431 lei | 6.891 lei |
| 2020 | 600 lei | 71 lei | — | 289 lei | 18 lei | 271 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 5.000 lei
- Cheltuieli totale
- 65 lei
- Profit brut
- 4.935 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.698 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.541 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.105 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.436 lei
- Datorii
- 6.322 lei
- Capitaluri
- 219 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.774 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.774 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.774 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.415 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.105 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.310 lei
- Datorii
- 10.894 lei
- Capitaluri
- -4.479 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.025 lei
- Venituri totale
- 3.025 lei
- Cheltuieli totale
- 16.243 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.218 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.218 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.731 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.646 lei
- Datorii
- 9.436 lei
- Capitaluri
- -2.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.500 lei
- Venituri totale
- 4.503 lei
- Cheltuieli totale
- 746 lei
- Profit brut
- 3.757 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.948 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.948 lei
- Datorii
- 10.435 lei
- Capitaluri
- 10.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.485 lei
- Venituri totale
- 30.490 lei
- Cheltuieli totale
- 23.374 lei
- Profit brut
- 7.116 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.620 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.322 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.322 lei
- Datorii
- 10.431 lei
- Capitaluri
- 6.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 600 lei
- Venituri totale
- 600 lei
- Cheltuieli totale
- 511 lei
- Profit brut
- 89 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61 lei
- Active circulante
- 228 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 228 lei
- Datorii
- 18 lei
- Capitaluri
- 271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2021) · valoare însumată de cel mult 36 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- COMUNA SACADATo atribuire · cel mult 36 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă nr. DA27242115
Consultanta urbanism
36.000 lei · COMUNA SACADAT · CPV 75200000-8 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 15 ianuarie 2021 și 15 ianuarie 2021. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului