PRUTY DELIA TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Moisei, Comuna Moisei, înmatriculată la 8 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- PRUTY DELIA TRANS S.R.L.
- CUI
- 45190690
- Nr. înmatriculare
- J24/1921/2021
- EUID
- ROONRC.J24/1921/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- MOISEI, nr. 985, Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureș
- Localitate
- Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureș
- Cod poștal
- 437195
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HOJDA GHEORGHE-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 883 din 985 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Maramureș, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 11.446 din 13.678 în tot județul, și locul 5.707 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.875 lei | 10.374 lei | 1 | 57.042 lei | 11.884 lei | 45.158 lei |
| 2024 | 66.920 lei | 13.315 lei | 1 | 51.386 lei | 16.602 lei | 34.784 lei |
| 2023 | — | -24.390 lei | 1 | 32.911 lei | 11.442 lei | 21.469 lei |
| 2021 | 49.450 lei | 47.966 lei | — | 49.950 lei | 1.484 lei | 48.466 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.875 lei
- Venituri totale
- 30.989 lei
- Cheltuieli totale
- 18.639 lei
- Profit brut
- 12.350 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.374 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 57.042 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.547 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.495 lei
- Datorii
- 11.884 lei
- Capitaluri
- 45.158 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.920 lei
- Venituri totale
- 66.920 lei
- Cheltuieli totale
- 51.059 lei
- Profit brut
- 15.861 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.315 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.386 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.547 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.839 lei
- Datorii
- 16.602 lei
- Capitaluri
- 34.784 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 24.390 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.390 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.390 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.911 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 32.911 lei
- Datorii
- 11.442 lei
- Capitaluri
- 21.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului