PROUTIL SERV SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vălureni, Comuna Cristești, înmatriculată la 15 februarie 2005.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- PROUTIL SERV SRL
- CUI
- 17243420
- Nr. înmatriculare
- J26/271/2005
- EUID
- ROONRC.J26/271/2005
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2005
Sediu social
- Adresă
- VĂLURENI, nr. 264D, Sat Vălureni, Comuna Cristești, Mureș
- Localitate
- Sat Vălureni, Comuna Cristești, Mureș
- Cod poștal
- 547186
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENŢĂ BOTOŞ IACOB-DORINEL — lichidator
- BOTOŞ IACOB-DORINEL — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | -38.216 lei | — | 156.747 lei | 18.126 lei | 138.621 lei |
| 2020 | — | -32.638 lei | — | 183.196 lei | 6.360 lei | 176.836 lei |
| 2019 | — | -17.700 lei | — | 97.094 lei | 1.233 lei | 95.861 lei |
| 2018 | 2.500 lei | -18.097 lei | — | 114.875 lei | 1.314 lei | 113.561 lei |
| 2017 | 26.595 lei | -3.538 lei | — | 208.551 lei | 1.991 lei | 206.560 lei |
| 2016 | 64.524 lei | 11.393 lei | — | 214.125 lei | 4.085 lei | 210.098 lei |
| 2015 | 67.415 lei | -2.152 lei | — | 203.055 lei | 4.396 lei | 198.705 lei |
| 2014 | 77.771 lei | 38.022 lei | — | 207.680 lei | 6.866 lei | 200.856 lei |
| 2013 | 28.549 lei | 3.807 lei | — | 166.072 lei | 3.280 lei | 162.834 lei |
| 2012 | 40.732 lei | 1.244 lei | — | 146.819 lei | 2.628 lei | 144.191 lei |
| 2011 | 57.766 lei | 10.094 lei | 0 | 145.582 lei | 10.510 lei | 135.072 lei |
| 2010 | 71.842 lei | 33.184 lei | — | 161.626 lei | 11.991 lei | 149.635 lei |
| 2009 | 162.442 lei | 27.076 lei | 1 | 139.309 lei | 19.740 lei | 119.569 lei |
| 2008 | 153.382 lei | 28.023 lei | 1 | 148.134 lei | 55.861 lei | 92.493 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 38.216 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 38.216 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.216 lei
- Active imobilizate
- 149.048 lei
- Active circulante
- 7.699 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.946 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.753 lei
- Datorii
- 18.126 lei
- Capitaluri
- 138.621 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 32.638 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.638 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.638 lei
- Active imobilizate
- 176.960 lei
- Active circulante
- 6.236 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.193 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.043 lei
- Datorii
- 6.360 lei
- Capitaluri
- 176.836 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 17.700 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.700 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.700 lei
- Active imobilizate
- 86.368 lei
- Active circulante
- 10.726 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.663 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.063 lei
- Datorii
- 1.233 lei
- Capitaluri
- 95.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 2562 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
- 2822 · Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.