Sari la conținut
Duminică, 6 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

PROIECT APARTE GR S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turda, înmatriculată la 4 aprilie 2018.

Identitate

Denumire legală
PROIECT APARTE GR S.R.L.
CUI
39145139
Nr. înmatriculare
J12/1269/2018
EUID
ROONRC.J12/1269/2018
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
4 aprilie 2018

Sediu social

Adresă
LOTUS, nr. 52, bl. E1, sc. A, et. 3, ap. 15, Municipiul Turda, Cluj
Localitate
Municipiul Turda, Cluj
Cod poștal
401053

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 18 mai 2018. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 04.04.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • FENEŞAN GEORGE RADU — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
238 mii lei02018: 152 mii lei2019: 219 mii lei2020: 136 mii lei2021: 87 mii lei2022: 159 mii lei2023: 238 mii lei2024: 216 mii lei2025: 157 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
165 mii lei02018: 112 mii lei2019: 165 mii lei2020: 81 mii lei2021: 29 mii lei2022: 92 mii lei2023: 119 mii lei2024: 111 mii lei2025: 41 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 756 din 1.233 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Cluj, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 24.310 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 27%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025156.972 lei41.104 lei1101.300 lei59.956 lei41.344 lei
2024215.790 lei110.526 lei1165.641 lei54.875 lei110.766 lei
2023238.275 lei118.561 lei1250.450 lei131.649 lei118.801 lei
2022158.620 lei92.351 lei195.923 lei3.332 lei92.591 lei
202186.876 lei29.082 lei1402.412 lei15.493 lei386.919 lei
2020136.424 lei80.906 lei1360.798 lei2.961 lei357.837 lei
2019218.980 lei164.570 lei1280.172 lei3.241 lei276.931 lei
2018151.566 lei112.161 lei1115.014 lei2.653 lei112.361 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
156.972 lei
Venituri totale
156.972 lei
Cheltuieli totale
114.486 lei
Profit brut
42.486 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
41.104 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
45.312 lei
Active circulante
55.988 lei
Stocuri
Creanțe
44.605 lei
Casa și conturi la bănci
11.383 lei
Datorii
59.956 lei
Capitaluri
41.344 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
215.790 lei
Venituri totale
215.790 lei
Cheltuieli totale
103.149 lei
Profit brut
112.641 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
110.526 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
65.082 lei
Active circulante
100.559 lei
Stocuri
Creanțe
67.700 lei
Casa și conturi la bănci
32.859 lei
Datorii
54.875 lei
Capitaluri
110.766 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
238.275 lei
Venituri totale
238.488 lei
Cheltuieli totale
117.591 lei
Profit brut
120.897 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
118.561 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
86.893 lei
Active circulante
163.557 lei
Stocuri
Creanțe
128.934 lei
Casa și conturi la bănci
34.623 lei
Datorii
131.649 lei
Capitaluri
118.801 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑