PROFYTEC SIGNAGE PRODUCTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Mediaș, înmatriculată la 5 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- PROFYTEC SIGNAGE PRODUCTION S.R.L.
- CUI
- 48894339
- Nr. înmatriculare
- J32/1847/2023
- EUID
- ROONRC.J32/1847/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- ION CREANGĂ, nr. 4, et. 2, ap. 9, Municipiul Mediaș, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Mediaș, Sibiu
- Cod poștal
- 551017
Contact
- Telefon
- 0743 130 018
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NEAGU OLIMPIU-GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 172 din 207 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Sibiu, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 13.258 din 15.771 în tot județul, și locul 5.623 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 69%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.000 lei | -4.274 lei | 1 | 43.217 lei | 65.454 lei | -22.237 lei |
| 2024 | 90.402 lei | -10.325 lei | 1 | 61.939 lei | 79.901 lei | -17.962 lei |
| 2023 | 1.500 lei | -7.837 lei | 1 | 1.463 lei | 9.100 lei | -7.637 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.000 lei
- Venituri totale
- 28.496 lei
- Cheltuieli totale
- 32.770 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.274 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.274 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.217 lei
- Stocuri
- 40.375 lei
- Creanțe
- 2.254 lei
- Casa și conturi la bănci
- 588 lei
- Datorii
- 65.454 lei
- Capitaluri
- -22.237 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.402 lei
- Venituri totale
- 90.402 lei
- Cheltuieli totale
- 99.823 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.421 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.325 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 61.939 lei
- Stocuri
- 39.273 lei
- Creanțe
- 1.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.166 lei
- Datorii
- 79.901 lei
- Capitaluri
- -17.962 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.500 lei
- Venituri totale
- 1.500 lei
- Cheltuieli totale
- 9.322 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.822 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.837 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.463 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- -37 lei
- Datorii
- 9.100 lei
- Capitaluri
- -7.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului