PROFESSIONAL PHOTO MEDIA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 12 decembrie 2006.
Identitate
- Denumire legală
- PROFESSIONAL PHOTO MEDIA SRL
- CUI
- 19609200
- Nr. înmatriculare
- J40/20398/2006
- EUID
- ROONRC.J40/20398/2006
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 decembrie 2006
Sediu social
- Adresă
- B-dul Ficusului, nr. 44 A, et. 3, ap. birou 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 8 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.12.2006
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUCĂ MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | -213 lei | — | 9.920 lei | 90.484 lei | -98.729 lei |
| 2019 | — | -220 lei | — | 9.920 lei | 90.271 lei | -98.516 lei |
| 2018 | — | -546 lei | — | 9.927 lei | 90.058 lei | -98.296 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 9.336 lei | 88.921 lei | -97.750 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | 0 | 9.346 lei | 88.808 lei | -97.627 lei |
| 2010 | 6.828 lei | -33.029 lei | — | 62.004 lei | 139.786 lei | -95.947 lei |
| 2009 | 9.922 lei | -34.825 lei | 1 | 80.464 lei | 138.297 lei | -62.918 lei |
| 2008 | 11.908 lei | -40.983 lei | 1 | 101.635 lei | 129.728 lei | -28.093 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 213 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 213 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 213 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.864 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56 lei
- Datorii
- 90.484 lei
- Capitaluri
- -98.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 220 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 220 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 220 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.864 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56 lei
- Datorii
- 90.271 lei
- Capitaluri
- -98.516 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 39 lei
- Cheltuieli totale
- 584 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 545 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 546 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.927 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.864 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63 lei
- Datorii
- 90.058 lei
- Capitaluri
- -98.296 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.336 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107 lei
- Datorii
- 88.921 lei
- Capitaluri
- -97.750 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 9.346 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 9.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117 lei
- Datorii
- 88.808 lei
- Capitaluri
- -97.627 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.828 lei
- Venituri totale
- 6.828 lei
- Cheltuieli totale
- 38.207 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 31.379 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 33.029 lei
- Active imobilizate
- 1.680 lei
- Active circulante
- 60.324 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 60.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117 lei
- Datorii
- 139.786 lei
- Capitaluri
- -95.947 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.922 lei
- Venituri totale
- 9.925 lei
- Cheltuieli totale
- 43.283 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 33.358 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 34.825 lei
- Active imobilizate
- 24.471 lei
- Active circulante
- 55.993 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 429 lei
- Datorii
- 138.297 lei
- Capitaluri
- -62.918 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.908 lei
- Venituri totale
- 11.912 lei
- Cheltuieli totale
- 52.895 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 40.983 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 40.983 lei
- Active imobilizate
- 41.685 lei
- Active circulante
- 59.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.896 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.054 lei
- Datorii
- 129.728 lei
- Capitaluri
- -28.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: mandat administratori expirat
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2006
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului