PROFESSIONAL MOB PRODUCT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Fântânele, înmatriculată la 20 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PROFESSIONAL MOB PRODUCT S.R.L.
- CUI
- 39517569
- Nr. înmatriculare
- J13/1714/2018
- EUID
- ROONRC.J13/1714/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- CASTELULUI, nr. 7, Comuna Fântânele, Constanța
- Localitate
- Comuna Fântânele, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 26 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CÎRSTEA MIHĂIȚĂ-MIRCEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Constanța; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -750 lei | — | 5.141 lei | 6.901 lei | -1.760 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 5.141 lei | 6.151 lei | -1.010 lei |
| 2020 | — | -250 lei | — | 5.141 lei | 6.151 lei | -1.010 lei |
| 2019 | — | -600 lei | — | 5.140 lei | 5.900 lei | -760 lei |
| 2018 | — | -360 lei | — | 5.140 lei | 5.300 lei | -160 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 750 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 750 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 750 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.141 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.141 lei
- Datorii
- 6.901 lei
- Capitaluri
- -1.760 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.141 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.141 lei
- Datorii
- 6.151 lei
- Capitaluri
- -1.010 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 250 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.141 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.141 lei
- Datorii
- 6.151 lei
- Capitaluri
- -1.010 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 600 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 600 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 600 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.140 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.140 lei
- Datorii
- 5.900 lei
- Capitaluri
- -760 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 360 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 360 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 360 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.140 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.140 lei
- Datorii
- 5.300 lei
- Capitaluri
- -160 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3103 · Fabricarea de saltele și somiere (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului