PROFESIONAL DOORS SERVICE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 9 aprilie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- PROFESIONAL DOORS SERVICE SRL
- CUI
- 31484229
- Nr. înmatriculare
- J2013004710406
- EUID
- ROONRC.J2013004710406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 aprilie 2013
Sediu social
- Adresă
- CAMIL RESSU, nr. 70, bl. PM26, sc. E, et. 5, ap. 165, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.04.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂLIN VIŞAN ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 19 din 52 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3314, municipiul București, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 44.245 din 132.982 în tot județul, și locul 21.581 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 484.621 lei | -8.739 lei | 3 | 156.981 lei | 146.355 lei | 10.626 lei |
| 2024 | 496.913 lei | -21.775 lei | 3 | 167.419 lei | 148.054 lei | 19.365 lei |
| 2023 | 492.181 lei | 15.273 lei | 2 | 247.418 lei | 206.278 lei | 41.140 lei |
| 2022 | 626.575 lei | 99.032 lei | 2 | 253.090 lei | 155.003 lei | 98.087 lei |
| 2021 | 548.831 lei | 8.962 lei | 2 | 188.055 lei | 189.000 lei | -945 lei |
| 2020 | 972.161 lei | 345.515 lei | 2 | 172.074 lei | 131.980 lei | 40.094 lei |
| 2019 | 522.775 lei | -56.633 lei | 2 | 121.043 lei | 186.464 lei | -65.421 lei |
| 2018 | 548.495 lei | -16.322 lei | 2 | 108.535 lei | 67.323 lei | 41.212 lei |
| 2017 | 562.549 lei | 61.371 lei | 2 | 157.940 lei | 100.405 lei | 57.535 lei |
| 2016 | 660.980 lei | 97.498 lei | 2 | 221.445 lei | 55.282 lei | 166.163 lei |
| 2015 | 509.558 lei | 34.006 lei | 2 | 223.628 lei | 154.962 lei | 68.666 lei |
| 2014 | 376.159 lei | 33.538 lei | 2 | 120.664 lei | 86.004 lei | 34.660 lei |
| 2013 | 78.685 lei | 40.925 lei | 2 | 74.977 lei | 33.852 lei | 41.125 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 484.621 lei
- Venituri totale
- 484.566 lei
- Cheltuieli totale
- 484.432 lei
- Profit brut
- 134 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.739 lei
- Active imobilizate
- 69.216 lei
- Active circulante
- 87.765 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 48.101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.664 lei
- Datorii
- 146.355 lei
- Capitaluri
- 10.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 496.913 lei
- Venituri totale
- 496.955 lei
- Cheltuieli totale
- 512.532 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.577 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.775 lei
- Active imobilizate
- 116.902 lei
- Active circulante
- 50.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.023 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.494 lei
- Datorii
- 148.054 lei
- Capitaluri
- 19.365 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 492.181 lei
- Venituri totale
- 490.213 lei
- Cheltuieli totale
- 470.773 lei
- Profit brut
- 19.440 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.273 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 170.050 lei
- Active circulante
- 77.368 lei
- Stocuri
- 20 lei
- Creanțe
- 35.806 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.542 lei
- Datorii
- 206.278 lei
- Capitaluri
- 41.140 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 626.575 lei
- Venituri totale
- 624.566 lei
- Cheltuieli totale
- 519.413 lei
- Profit brut
- 105.153 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.032 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 109.978 lei
- Active circulante
- 143.112 lei
- Stocuri
- 20 lei
- Creanțe
- 134.584 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.508 lei
- Datorii
- 155.003 lei
- Capitaluri
- 98.087 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 548.831 lei
- Venituri totale
- 551.331 lei
- Cheltuieli totale
- 537.018 lei
- Profit brut
- 14.313 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.962 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 188.055 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.583 lei
- Casa și conturi la bănci
- 159.472 lei
- Datorii
- 189.000 lei
- Capitaluri
- -945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 972.161 lei
- Venituri totale
- 972.917 lei
- Cheltuieli totale
- 618.435 lei
- Profit brut
- 354.482 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 345.515 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 172.074 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 114.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.239 lei
- Datorii
- 131.980 lei
- Capitaluri
- 40.094 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 522.775 lei
- Venituri totale
- 522.775 lei
- Cheltuieli totale
- 574.180 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 51.405 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.633 lei
- Active imobilizate
- 7.847 lei
- Active circulante
- 113.196 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 77.470 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.726 lei
- Datorii
- 186.464 lei
- Capitaluri
- -65.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 548.495 lei
- Venituri totale
- 548.495 lei
- Cheltuieli totale
- 559.332 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.837 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.322 lei
- Active imobilizate
- 24.569 lei
- Active circulante
- 83.966 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 74.392 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.574 lei
- Datorii
- 67.323 lei
- Capitaluri
- 41.212 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 562.549 lei
- Venituri totale
- 562.549 lei
- Cheltuieli totale
- 495.111 lei
- Profit brut
- 67.438 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.371 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.602 lei
- Active circulante
- 107.338 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 75.043 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.295 lei
- Datorii
- 100.405 lei
- Capitaluri
- 57.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 660.980 lei
- Venituri totale
- 659.653 lei
- Cheltuieli totale
- 543.584 lei
- Profit brut
- 116.069 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97.498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.635 lei
- Active circulante
- 144.810 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 94.475 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.335 lei
- Datorii
- 55.282 lei
- Capitaluri
- 166.163 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 509.558 lei
- Venituri totale
- 510.265 lei
- Cheltuieli totale
- 468.373 lei
- Profit brut
- 41.892 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.006 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.014 lei
- Active circulante
- 182.614 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61.439 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.175 lei
- Datorii
- 154.962 lei
- Capitaluri
- 68.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 376.159 lei
- Venituri totale
- 376.926 lei
- Cheltuieli totale
- 334.493 lei
- Profit brut
- 42.433 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.538 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.715 lei
- Active circulante
- 118.949 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.733 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.216 lei
- Datorii
- 86.004 lei
- Capitaluri
- 34.660 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 78.685 lei
- Venituri totale
- 78.791 lei
- Cheltuieli totale
- 36.381 lei
- Profit brut
- 42.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.925 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 74.977 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.794 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.183 lei
- Datorii
- 33.852 lei
- Capitaluri
- 41.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 3312 · Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN Rev.3)
- 3314 · Repararea și întreținerea echipamentelor electrice (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
Înregistrări mai vechi (1)
2013
- Înmatriculare la registrul comerțului