PRODUCKTIVE SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Odorheiu Secuiesc, înmatriculată la 28 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- PRODUCKTIVE SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 43634435
- Nr. înmatriculare
- J19/59/2021
- EUID
- ROONRC.J19/59/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- II. RÁKÓCZI FERENC, nr. 84, spatiul-birou nr. 24, Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita
- Localitate
- Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita
- Cod poștal
- 535600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CZIKA ARNOLD — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 38 din 77 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Harghita, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 5.713 din 8.273 în tot județul, și locul 3.896 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122.378 lei | 28.646 lei | 1 | 77.336 lei | 48.450 lei | 28.886 lei |
| 2024 | 147.213 lei | 674 lei | 1 | 63.730 lei | 46.170 lei | 17.560 lei |
| 2023 | 89.855 lei | 52.903 lei | 1 | 62.581 lei | 3.695 lei | 58.886 lei |
| 2022 | 62.625 lei | 49.283 lei | 1 | 55.151 lei | 5.668 lei | 49.483 lei |
| 2021 | 8.975 lei | 6.309 lei | — | 7.800 lei | 1.291 lei | 6.509 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.378 lei
- Venituri totale
- 122.399 lei
- Cheltuieli totale
- 92.591 lei
- Profit brut
- 29.808 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.646 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.225 lei
- Active circulante
- 70.111 lei
- Stocuri
- 719 lei
- Creanțe
- 25.285 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.107 lei
- Datorii
- 48.450 lei
- Capitaluri
- 28.886 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 147.213 lei
- Venituri totale
- 149.277 lei
- Cheltuieli totale
- 147.334 lei
- Profit brut
- 1.943 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 674 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.796 lei
- Active circulante
- 53.934 lei
- Stocuri
- 719 lei
- Creanțe
- 285 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.930 lei
- Datorii
- 46.170 lei
- Capitaluri
- 17.560 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.855 lei
- Venituri totale
- 107.869 lei
- Cheltuieli totale
- 54.202 lei
- Profit brut
- 53.667 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.903 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.795 lei
- Active circulante
- 60.786 lei
- Stocuri
- 719 lei
- Creanțe
- 1.660 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.407 lei
- Datorii
- 3.695 lei
- Capitaluri
- 58.886 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.625 lei
- Venituri totale
- 71.631 lei
- Cheltuieli totale
- 21.735 lei
- Profit brut
- 49.896 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.283 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.928 lei
- Active circulante
- 52.223 lei
- Stocuri
- 719 lei
- Creanțe
- 28.256 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.248 lei
- Datorii
- 5.668 lei
- Capitaluri
- 49.483 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.975 lei
- Venituri totale
- 8.975 lei
- Cheltuieli totale
- 2.558 lei
- Profit brut
- 6.417 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10 lei
- Active circulante
- 7.790 lei
- Stocuri
- 719 lei
- Creanțe
- 284 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.787 lei
- Datorii
- 1.291 lei
- Capitaluri
- 6.509 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2026) · valoare însumată de cel mult 3 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata)o atribuire · cel mult 3 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
Servicii artistice
2.500 lei · Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) · CPV 92312000-1 Servicii artistice (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 5 mai 2026 și 5 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului