PRO LOGIC PROGRAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 26 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- PRO LOGIC PROGRAM S.R.L.
- CUI
- 44644585
- Nr. înmatriculare
- J12/3553/2021
- EUID
- ROONRC.J12/3553/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- PLOPILOR, nr. 6, sc. 1, et. 2, ap. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400379
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HRINIUC RADU-NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 292 din 574 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Cluj, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 27.883 din 42.438 în tot județul, și locul 31.523 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106.545 lei | 60.121 lei | 0 | 64.561 lei | 4.200 lei | 60.361 lei |
| 2024 | 108.346 lei | 77.353 lei | — | 84.310 lei | 6.804 lei | 77.593 lei |
| 2023 | 35.909 lei | 26.336 lei | — | 30.253 lei | 3.677 lei | 26.576 lei |
| 2022 | 72.809 lei | 54.723 lei | — | 57.274 lei | 2.311 lei | 54.963 lei |
| 2021 | 22.973 lei | 14.084 lei | — | 14.973 lei | 689 lei | 14.284 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.545 lei
- Venituri totale
- 107.052 lei
- Cheltuieli totale
- 34.662 lei
- Profit brut
- 72.390 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.121 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.229 lei
- Active circulante
- 58.332 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.362 lei
- Datorii
- 4.200 lei
- Capitaluri
- 60.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.346 lei
- Venituri totale
- 108.346 lei
- Cheltuieli totale
- 15.370 lei
- Profit brut
- 92.976 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 84.310 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 59.876 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.434 lei
- Datorii
- 6.804 lei
- Capitaluri
- 77.593 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.909 lei
- Venituri totale
- 35.909 lei
- Cheltuieli totale
- 4.356 lei
- Profit brut
- 31.553 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.336 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.016 lei
- Datorii
- 3.677 lei
- Capitaluri
- 26.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului