PRO BARMANEALA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 12 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PRO BARMANEALA S.R.L.
- CUI
- 40771942
- Nr. înmatriculare
- J12/1061/2019
- EUID
- ROONRC.J12/1061/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- SOMEȘENI, nr. 8, bl. 2, ap. 77, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHECHERIȚĂ LAURENȚIU DORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 6.528 lei | 174 lei | 6.354 lei |
| 2024 | — | -511 lei | — | 6.528 lei | 174 lei | 6.354 lei |
| 2023 | 11.808 lei | 2.819 lei | 1 | 7.039 lei | 174 lei | 6.865 lei |
| 2022 | 44.451 lei | 31.425 lei | 1 | 77.382 lei | 511 lei | 76.871 lei |
| 2021 | 36.312 lei | 26.171 lei | 1 | 47.254 lei | 1.809 lei | 45.445 lei |
| 2020 | 32.024 lei | 25.390 lei | 1 | 21.570 lei | 2.296 lei | 19.274 lei |
| 2019 | 7.069 lei | -6.316 lei | 1 | 5.738 lei | 12.054 lei | -6.316 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.528 lei
- Stocuri
- 3.411 lei
- Creanțe
- 3.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32 lei
- Datorii
- 174 lei
- Capitaluri
- 6.354 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 511 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 511 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 511 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.528 lei
- Stocuri
- 3.411 lei
- Creanțe
- 3.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32 lei
- Datorii
- 174 lei
- Capitaluri
- 6.354 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.808 lei
- Venituri totale
- 11.808 lei
- Cheltuieli totale
- 8.506 lei
- Profit brut
- 3.302 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.819 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.039 lei
- Stocuri
- 3.411 lei
- Creanțe
- 3.340 lei
- Casa și conturi la bănci
- 288 lei
- Datorii
- 174 lei
- Capitaluri
- 6.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.451 lei
- Venituri totale
- 44.451 lei
- Cheltuieli totale
- 11.760 lei
- Profit brut
- 32.691 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.425 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 77.382 lei
- Stocuri
- 3.411 lei
- Creanțe
- 70.039 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.932 lei
- Datorii
- 511 lei
- Capitaluri
- 76.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.312 lei
- Venituri totale
- 36.452 lei
- Cheltuieli totale
- 9.208 lei
- Profit brut
- 27.244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.171 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.254 lei
- Stocuri
- 3.435 lei
- Creanțe
- 2.623 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.196 lei
- Datorii
- 1.809 lei
- Capitaluri
- 45.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.024 lei
- Venituri totale
- 32.150 lei
- Cheltuieli totale
- 5.871 lei
- Profit brut
- 26.279 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.390 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.570 lei
- Stocuri
- 2.780 lei
- Creanțe
- 880 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.910 lei
- Datorii
- 2.296 lei
- Capitaluri
- 19.274 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.069 lei
- Venituri totale
- 7.106 lei
- Cheltuieli totale
- 13.267 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.161 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.316 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.738 lei
- Stocuri
- 368 lei
- Creanțe
- -25 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.395 lei
- Datorii
- 12.054 lei
- Capitaluri
- -6.316 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1107 · Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului