PRIMUL MEU PARADIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 25 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PRIMUL MEU PARADIS S.R.L.
- CUI
- 41043556
- Nr. înmatriculare
- J40/5798/2019
- EUID
- ROONRC.J40/5798/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- ARMENEASCĂ, nr. 19, sc. 1, et. 5, ap. 16, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21042
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 3 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOPOLEANU IOAN MIRCEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 269.152 lei | 241.893 lei | — | 263.756 lei | 10.369 lei | 253.387 lei |
| 2021 | — | -3.633 lei | — | 11.976 lei | 7.029 lei | 4.947 lei |
| 2020 | — | -10.180 lei | — | 15.609 lei | 7.029 lei | 8.580 lei |
| 2019 | 23.555 lei | 18.560 lei | — | 19.467 lei | 707 lei | 18.760 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 269.152 lei
- Venituri totale
- 270.800 lei
- Cheltuieli totale
- 20.784 lei
- Profit brut
- 250.016 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 241.893 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 263.756 lei
- Stocuri
- 900 lei
- Creanțe
- 186.206 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.650 lei
- Datorii
- 10.369 lei
- Capitaluri
- 253.387 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.633 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.633 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.633 lei
- Active imobilizate
- 1.514 lei
- Active circulante
- 10.462 lei
- Stocuri
- 900 lei
- Creanțe
- 9.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140 lei
- Datorii
- 7.029 lei
- Capitaluri
- 4.947 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 10.180 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.180 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.180 lei
- Active imobilizate
- 5.147 lei
- Active circulante
- 10.462 lei
- Stocuri
- 900 lei
- Creanțe
- 9.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140 lei
- Datorii
- 7.029 lei
- Capitaluri
- 8.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.555 lei
- Venituri totale
- 23.555 lei
- Cheltuieli totale
- 4.288 lei
- Profit brut
- 19.267 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.560 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.780 lei
- Active circulante
- 10.687 lei
- Stocuri
- 900 lei
- Creanțe
- 9.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 365 lei
- Datorii
- 707 lei
- Capitaluri
- 18.760 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului