PRIMERA DISTRIBUTION VIBES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 2 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PRIMERA DISTRIBUTION VIBES S.R.L.
- CUI
- 45571953
- Nr. înmatriculare
- J40/1822/2022
- EUID
- ROONRC.J40/1822/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- INDEPENDENȚEI, nr. 202 B, CAMERA 42, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 60021
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 26 mai)
- Inactiv fiscal
- da (din 26 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞTEFAN DAN-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -377.081 lei | 1 | 1.665.056 lei | 1.437.916 lei | 227.140 lei |
| 2024 | 1.307.704 lei | 601.177 lei | 2 | 1.752.650 lei | 1.148.429 lei | 604.221 lei |
| 2023 | 1.855.652 lei | 109.959 lei | 2 | 838.370 lei | 725.367 lei | 113.003 lei |
| 2022 | 574.452 lei | 263.629 lei | 1 | 299.566 lei | 35.737 lei | 263.829 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 6.126 lei
- Cheltuieli totale
- 383.207 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 377.081 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 377.081 lei
- Active imobilizate
- 187.974 lei
- Active circulante
- 1.477.082 lei
- Stocuri
- 55.047 lei
- Creanțe
- 1.125.607 lei
- Casa și conturi la bănci
- 296.428 lei
- Datorii
- 1.437.916 lei
- Capitaluri
- 227.140 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.307.704 lei
- Venituri totale
- 1.378.889 lei
- Cheltuieli totale
- 738.418 lei
- Profit brut
- 640.471 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 601.177 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 233.006 lei
- Active circulante
- 1.519.644 lei
- Stocuri
- 92.558 lei
- Creanțe
- 1.123.731 lei
- Casa și conturi la bănci
- 303.355 lei
- Datorii
- 1.148.429 lei
- Capitaluri
- 604.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.855.652 lei
- Venituri totale
- 1.930.253 lei
- Cheltuieli totale
- 1.801.377 lei
- Profit brut
- 128.876 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.959 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 838.370 lei
- Stocuri
- 8.853 lei
- Creanțe
- 784.202 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.315 lei
- Datorii
- 725.367 lei
- Capitaluri
- 113.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 574.452 lei
- Venituri totale
- 574.452 lei
- Cheltuieli totale
- 303.446 lei
- Profit brut
- 271.006 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 263.629 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 299.566 lei
- Stocuri
- 1.421 lei
- Creanțe
- 201.387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.758 lei
- Datorii
- 35.737 lei
- Capitaluri
- 263.829 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9311 · Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului