Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

PREVENT & CONSULTING PSI&SU-SSM S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 9 iulie 2020.

Identitate

Denumire legală
PREVENT & CONSULTING PSI&SU-SSM S.R.L.
CUI
42752335
Nr. înmatriculare
J5/1127/2020
EUID
ROONRC.J5/1127/2020
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
9 iulie 2020

Sediu social

Adresă
LIVEZILOR, nr. 2L, Municipiul Oradea, Bihor
Localitate
Municipiul Oradea, Bihor
Cod poștal
410170

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 09.07.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BLIDAR LUCIAN-DINU — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
23 mii lei02020: 9 mii lei2021: 23 mii lei2022: 22 mii lei2023: 20 mii lei2024: 21 mii lei2025: 22 mii lei202020212022202320242025
Rezultat net
19 mii lei02020: 6 mii lei2021: 13 mii lei2022: 17 mii lei2023: 17 mii lei2024: 17 mii lei2025: 19 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 85 din 95 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7490, județul Bihor, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 19.710 din 22.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202522.150 lei18.648 lei43.447 lei3.790 lei39.657 lei
202420.750 lei17.235 lei49.499 lei713 lei48.786 lei
202319.800 lei16.632 lei034.559 lei1.008 lei33.551 lei
202222.200 lei16.719 lei31.858 lei14.939 lei16.919 lei
202123.291 lei13.100 lei014.486 lei1.186 lei13.300 lei
20208.540 lei6.298 lei6.754 lei6.514 lei240 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
22.150 lei
Venituri totale
22.150 lei
Cheltuieli totale
558 lei
Profit brut
21.592 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
18.648 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
43.447 lei
Stocuri
Creanțe
22.010 lei
Casa și conturi la bănci
21.437 lei
Datorii
3.790 lei
Capitaluri
39.657 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
20.750 lei
Venituri totale
20.750 lei
Cheltuieli totale
802 lei
Profit brut
19.948 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
17.235 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
49.499 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
49.499 lei
Datorii
713 lei
Capitaluri
48.786 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
19.800 lei
Venituri totale
19.800 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
19.800 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
16.632 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
34.559 lei
Stocuri
Creanțe
19.800 lei
Casa și conturi la bănci
14.759 lei
Datorii
1.008 lei
Capitaluri
33.551 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑