PRESTIGE DENTAL OFFICE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 30 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- PRESTIGE DENTAL OFFICE SRL
- CUI
- 34301679
- Nr. înmatriculare
- J2015000544229
- EUID
- ROONRC.J2015000544229
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- CARPAȚI, nr. 14, bl. 912A, sc. B, et. 7, ap. 24, Camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700729
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.03.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIRCEA ELENA-ANCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 260 din 540 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Iași, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 11.326 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.026 lei | 191.900 lei | 1 | 1.165.314 lei | 973.174 lei | 192.140 lei |
| 2024 | 214.918 lei | 132.769 lei | 1 | 623.197 lei | 490.188 lei | 133.009 lei |
| 2023 | 196.458 lei | 124.302 lei | 1 | 616.105 lei | 468.775 lei | 147.330 lei |
| 2022 | 167.598 lei | 101.423 lei | 1 | 569.568 lei | 467.905 lei | 101.663 lei |
| 2021 | 151.182 lei | 75.780 lei | 1 | 605.684 lei | 478.438 lei | 127.246 lei |
| 2020 | 100.690 lei | 47.605 lei | 1 | 567.357 lei | 487.469 lei | 79.888 lei |
| 2019 | 89.715 lei | 26.473 lei | 1 | 520.852 lei | 461.200 lei | 59.652 lei |
| 2018 | 54.754 lei | 20.885 lei | 1 | 35.872 lei | 2.693 lei | 33.179 lei |
| 2017 | 43.768 lei | 12.085 lei | 1 | 14.795 lei | 2.501 lei | 12.294 lei |
| 2016 | 8.463 lei | -14.167 lei | 1 | 6.906 lei | 2.597 lei | 4.309 lei |
| 2015 | 24.740 lei | 18.276 lei | 0 | 21.036 lei | 2.560 lei | 18.476 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 283.026 lei
- Venituri totale
- 283.216 lei
- Cheltuieli totale
- 82.824 lei
- Profit brut
- 200.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 191.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 420.975 lei
- Active circulante
- 744.339 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 163.458 lei
- Casa și conturi la bănci
- 580.881 lei
- Datorii
- 973.174 lei
- Capitaluri
- 192.140 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 214.918 lei
- Venituri totale
- 214.918 lei
- Cheltuieli totale
- 75.829 lei
- Profit brut
- 139.089 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 132.769 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 437.322 lei
- Active circulante
- 185.875 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 147.675 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.200 lei
- Datorii
- 490.188 lei
- Capitaluri
- 133.009 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 196.458 lei
- Venituri totale
- 196.458 lei
- Cheltuieli totale
- 70.770 lei
- Profit brut
- 125.688 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 124.302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 452.789 lei
- Active circulante
- 163.316 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.040 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146.276 lei
- Datorii
- 468.775 lei
- Capitaluri
- 147.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.598 lei
- Venituri totale
- 167.598 lei
- Cheltuieli totale
- 64.804 lei
- Profit brut
- 102.794 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 101.423 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 470.255 lei
- Active circulante
- 99.313 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 80.726 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.587 lei
- Datorii
- 467.905 lei
- Capitaluri
- 101.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.182 lei
- Venituri totale
- 151.182 lei
- Cheltuieli totale
- 74.270 lei
- Profit brut
- 76.912 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.780 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 483.811 lei
- Active circulante
- 121.873 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 121.873 lei
- Datorii
- 478.438 lei
- Capitaluri
- 127.246 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.690 lei
- Venituri totale
- 103.615 lei
- Cheltuieli totale
- 55.075 lei
- Profit brut
- 48.540 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.605 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 485.486 lei
- Active circulante
- 81.871 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 81.871 lei
- Datorii
- 487.469 lei
- Capitaluri
- 79.888 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.715 lei
- Venituri totale
- 89.715 lei
- Cheltuieli totale
- 62.345 lei
- Profit brut
- 27.370 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.473 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 495.056 lei
- Active circulante
- 25.796 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.796 lei
- Datorii
- 461.200 lei
- Capitaluri
- 59.652 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.754 lei
- Venituri totale
- 54.754 lei
- Cheltuieli totale
- 33.322 lei
- Profit brut
- 21.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.885 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.872 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.152 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.720 lei
- Datorii
- 2.693 lei
- Capitaluri
- 33.179 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.768 lei
- Venituri totale
- 43.768 lei
- Cheltuieli totale
- 31.246 lei
- Profit brut
- 12.522 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.795 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.571 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.224 lei
- Datorii
- 2.501 lei
- Capitaluri
- 12.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.463 lei
- Venituri totale
- 8.463 lei
- Cheltuieli totale
- 22.460 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.997 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.167 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.106 lei
- Datorii
- 2.597 lei
- Capitaluri
- 4.309 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.740 lei
- Venituri totale
- 24.740 lei
- Cheltuieli totale
- 5.722 lei
- Profit brut
- 19.018 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.276 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.036 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.036 lei
- Datorii
- 2.560 lei
- Capitaluri
- 18.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului