PREST PAVELOVI SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 20 iulie 1995.
Identitate
- Denumire legală
- PREST PAVELOVI SRL
- CUI
- 8164050
- Nr. înmatriculare
- J04/905/1995
- EUID
- ROONRC.J04/905/1995
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iulie 1995
Sediu social
- Adresă
- Str. ION LUCA CARAGIALE, nr. 1, bl. 1, sc. C, et. 2, ap. 8, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 5500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.02.1996
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TIRON OVIDIU — administrator
- TIRON (TIBICHI) V. DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 876 din 1.088 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Bacău, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 10.350 din 14.204 în tot județul, și locul 5.012 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76.888 lei | 1.030 lei | 1 | 25.817 lei | 14.302 lei | 11.515 lei |
| 2024 | 104.136 lei | 11.978 lei | 1 | 17.855 lei | 7.370 lei | 10.485 lei |
| 2023 | 46.319 lei | -22.484 lei | 1 | 2.341 lei | 3.834 lei | -1.493 lei |
| 2022 | 84.814 lei | 22.923 lei | 1 | 26.325 lei | 3.117 lei | 23.208 lei |
| 2021 | 67.615 lei | 16.550 lei | 1 | 31.840 lei | 3.772 lei | 28.068 lei |
| 2020 | 31.950 lei | -3.665 lei | 1 | 14.484 lei | 2.506 lei | 11.978 lei |
| 2019 | 102.829 lei | 24.757 lei | 2 | 23.688 lei | 8.045 lei | 15.643 lei |
| 2018 | 215.957 lei | 64.412 lei | 2 | 77.541 lei | 21.655 lei | 55.886 lei |
| 2017 | 76.785 lei | 45.811 lei | 1 | 11.552 lei | 20.078 lei | -8.526 lei |
| 2016 | 80.098 lei | 37.721 lei | 1 | 7.536 lei | 61.873 lei | -54.337 lei |
| 2015 | 54.734 lei | 13.679 lei | 1 | 9.119 lei | 101.177 lei | -92.058 lei |
| 2014 | 28.072 lei | 316 lei | 1 | 17.604 lei | 123.171 lei | -105.567 lei |
| 2013 | 13.766 lei | -7.366 lei | 2 | 12.599 lei | 118.482 lei | -105.883 lei |
| 2012 | 28.964 lei | 20 lei | 2 | 20.099 lei | 118.616 lei | -98.517 lei |
| 2011 | 19.692 lei | 651 lei | 1 | 8.656 lei | 107.193 lei | -98.537 lei |
| 2010 | 13.740 lei | -30.077 lei | 1 | 6.277 lei | 105.465 lei | -99.188 lei |
| 2009 | 45.731 lei | -16.337 lei | 3 | 11.560 lei | 114.779 lei | -103.219 lei |
| 2008 | 46.229 lei | -22.888 lei | 1 | 14.106 lei | 100.988 lei | -86.882 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.888 lei
- Venituri totale
- 76.888 lei
- Cheltuieli totale
- 75.181 lei
- Profit brut
- 1.707 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.030 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.817 lei
- Stocuri
- 20.676 lei
- Creanțe
- 1.222 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.919 lei
- Datorii
- 14.302 lei
- Capitaluri
- 11.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.136 lei
- Venituri totale
- 104.136 lei
- Cheltuieli totale
- 91.137 lei
- Profit brut
- 12.999 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.978 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.855 lei
- Stocuri
- 11.352 lei
- Creanțe
- 1.115 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.388 lei
- Datorii
- 7.370 lei
- Capitaluri
- 10.485 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.319 lei
- Venituri totale
- 46.319 lei
- Cheltuieli totale
- 68.339 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.020 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.484 lei
- Active imobilizate
- 206 lei
- Active circulante
- 2.135 lei
- Stocuri
- 869 lei
- Creanțe
- 1.095 lei
- Casa și conturi la bănci
- 171 lei
- Datorii
- 3.834 lei
- Capitaluri
- -1.493 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.814 lei
- Venituri totale
- 84.814 lei
- Cheltuieli totale
- 60.803 lei
- Profit brut
- 24.011 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.923 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.028 lei
- Active circulante
- 25.297 lei
- Stocuri
- 607 lei
- Creanțe
- 3.312 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.378 lei
- Datorii
- 3.117 lei
- Capitaluri
- 23.208 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.615 lei
- Venituri totale
- 67.615 lei
- Cheltuieli totale
- 49.824 lei
- Profit brut
- 17.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.851 lei
- Active circulante
- 29.989 lei
- Stocuri
- 2.568 lei
- Creanțe
- 3.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.183 lei
- Datorii
- 3.772 lei
- Capitaluri
- 28.068 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.950 lei
- Venituri totale
- 31.950 lei
- Cheltuieli totale
- 35.259 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.309 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.665 lei
- Active imobilizate
- 2.673 lei
- Active circulante
- 11.811 lei
- Stocuri
- 3.907 lei
- Creanțe
- 1.095 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.809 lei
- Datorii
- 2.506 lei
- Capitaluri
- 11.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.829 lei
- Venituri totale
- 121.291 lei
- Cheltuieli totale
- 95.321 lei
- Profit brut
- 25.970 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.757 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.496 lei
- Active circulante
- 20.192 lei
- Stocuri
- 3.990 lei
- Creanțe
- 1.095 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.107 lei
- Datorii
- 8.045 lei
- Capitaluri
- 15.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.957 lei
- Venituri totale
- 216.313 lei
- Cheltuieli totale
- 149.740 lei
- Profit brut
- 66.573 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.412 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.318 lei
- Active circulante
- 73.223 lei
- Stocuri
- 4.061 lei
- Creanțe
- 7.167 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.995 lei
- Datorii
- 21.655 lei
- Capitaluri
- 55.886 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.785 lei
- Venituri totale
- 89.299 lei
- Cheltuieli totale
- 42.595 lei
- Profit brut
- 46.704 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.811 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.552 lei
- Stocuri
- 5.476 lei
- Creanțe
- 3.429 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.647 lei
- Datorii
- 20.078 lei
- Capitaluri
- -8.526 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.098 lei
- Venituri totale
- 80.098 lei
- Cheltuieli totale
- 40.775 lei
- Profit brut
- 39.323 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.721 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.536 lei
- Stocuri
- 678 lei
- Creanțe
- 3.429 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.429 lei
- Datorii
- 61.873 lei
- Capitaluri
- -54.337 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.734 lei
- Venituri totale
- 54.734 lei
- Cheltuieli totale
- 39.421 lei
- Profit brut
- 15.313 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.679 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.119 lei
- Stocuri
- 2.438 lei
- Creanțe
- 5.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.241 lei
- Datorii
- 101.177 lei
- Capitaluri
- -92.058 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.072 lei
- Venituri totale
- 28.072 lei
- Cheltuieli totale
- 26.913 lei
- Profit brut
- 1.159 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 316 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.604 lei
- Stocuri
- 651 lei
- Creanțe
- 16.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76 lei
- Datorii
- 123.171 lei
- Capitaluri
- -105.567 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.766 lei
- Venituri totale
- 13.766 lei
- Cheltuieli totale
- 20.741 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.975 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.366 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.599 lei
- Stocuri
- 70 lei
- Creanțe
- 12.522 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7 lei
- Datorii
- 118.482 lei
- Capitaluri
- -105.883 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.964 lei
- Venituri totale
- 28.964 lei
- Cheltuieli totale
- 28.944 lei
- Profit brut
- 20 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.099 lei
- Stocuri
- 316 lei
- Creanțe
- 11.907 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.876 lei
- Datorii
- 118.616 lei
- Capitaluri
- -98.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 19.692 lei
- Venituri totale
- 19.692 lei
- Cheltuieli totale
- 19.041 lei
- Profit brut
- 651 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 651 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.656 lei
- Stocuri
- 584 lei
- Creanțe
- 5.676 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.396 lei
- Datorii
- 107.193 lei
- Capitaluri
- -98.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.740 lei
- Venituri totale
- 13.740 lei
- Cheltuieli totale
- 42.167 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 28.427 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 30.077 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.277 lei
- Stocuri
- 363 lei
- Creanțe
- 5.896 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18 lei
- Datorii
- 105.465 lei
- Capitaluri
- -99.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 45.731 lei
- Venituri totale
- 45.552 lei
- Cheltuieli totale
- 60.422 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 14.870 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 16.337 lei
- Active imobilizate
- 1.619 lei
- Active circulante
- 9.941 lei
- Stocuri
- 3.811 lei
- Creanțe
- 4.717 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.413 lei
- Datorii
- 114.779 lei
- Capitaluri
- -103.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 46.229 lei
- Venituri totale
- 46.229 lei
- Cheltuieli totale
- 69.117 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 22.888 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 22.888 lei
- Active imobilizate
- 4.320 lei
- Active circulante
- 9.786 lei
- Stocuri
- 1.934 lei
- Creanțe
- 3.374 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.478 lei
- Datorii
- 100.988 lei
- Capitaluri
- -86.882 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (7)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1998
- Înregistrare în scopuri de TVA
1995
- Înmatriculare la registrul comerțului