PREMIUM SERVICES DR CALU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 16 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PREMIUM SERVICES DR CALU S.R.L.
- CUI
- 46305844
- Nr. înmatriculare
- J40/11399/2022
- EUID
- ROONRC.J40/11399/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- CRINULUI, nr. 26-32, bl. A5, sc. B, et. 7, ap. 74, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CALU IOAN - ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.335 din 2.495 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, municipiul București, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 59.485 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 73%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 307.341 lei | -34.308 lei | 1 | 195.832 lei | 95.617 lei | 100.587 lei |
| 2024 | 1.151.310 lei | 778.178 lei | 1 | 1.160.682 lei | 382.263 lei | 778.419 lei |
| 2023 | 1.228.590 lei | 935.662 lei | 1 | 1.181.724 lei | 246.231 lei | 935.902 lei |
| 2022 | 632.138 lei | 604.874 lei | 1 | 608.454 lei | 3.380 lei | 605.074 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 307.341 lei
- Venituri totale
- 307.341 lei
- Cheltuieli totale
- 321.598 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.257 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.308 lei
- Active imobilizate
- 166.589 lei
- Active circulante
- 29.243 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.942 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.301 lei
- Datorii
- 95.617 lei
- Capitaluri
- 100.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.151.310 lei
- Venituri totale
- 1.151.310 lei
- Cheltuieli totale
- 340.644 lei
- Profit brut
- 810.666 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 778.178 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 289.703 lei
- Active circulante
- 870.979 lei
- Stocuri
- 1.067 lei
- Creanțe
- 648.082 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221.830 lei
- Datorii
- 382.263 lei
- Capitaluri
- 778.419 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.228.590 lei
- Venituri totale
- 1.228.590 lei
- Cheltuieli totale
- 280.980 lei
- Profit brut
- 947.610 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 935.662 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 403.685 lei
- Active circulante
- 778.039 lei
- Stocuri
- 1.166 lei
- Creanțe
- 465.060 lei
- Casa și conturi la bănci
- 311.813 lei
- Datorii
- 246.231 lei
- Capitaluri
- 935.902 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 632.138 lei
- Venituri totale
- 632.138 lei
- Cheltuieli totale
- 12.586 lei
- Profit brut
- 619.552 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 604.874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.856 lei
- Active circulante
- 590.598 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 418.252 lei
- Casa și conturi la bănci
- 172.346 lei
- Datorii
- 3.380 lei
- Capitaluri
- 605.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului