PREMIUM DENTAL VISION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 24 august 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PREMIUM DENTAL VISION S.R.L.
- CUI
- 39788126
- Nr. înmatriculare
- J12/3782/2018
- EUID
- ROONRC.J12/3782/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 august 2018
Sediu social
- Adresă
- VICTOR FELEA, nr. 14, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.08.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUNTA DAN MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 33 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3313, județul Cluj, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 30.840 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.225 lei | 26.930 lei | — | 107.804 lei | 3.845 lei | 103.959 lei |
| 2024 | 110.990 lei | 45.230 lei | — | 97.672 lei | 3.976 lei | 93.696 lei |
| 2023 | 102.351 lei | 57.886 lei | — | 155.379 lei | 5.263 lei | 150.116 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.225 lei
- Venituri totale
- 74.225 lei
- Cheltuieli totale
- 42.986 lei
- Profit brut
- 31.239 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.930 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.957 lei
- Active circulante
- 105.847 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.087 lei
- Datorii
- 3.845 lei
- Capitaluri
- 103.959 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.990 lei
- Venituri totale
- 110.990 lei
- Cheltuieli totale
- 57.588 lei
- Profit brut
- 53.402 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.230 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.866 lei
- Active circulante
- 92.806 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.046 lei
- Datorii
- 3.976 lei
- Capitaluri
- 93.696 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.351 lei
- Venituri totale
- 102.351 lei
- Cheltuieli totale
- 35.354 lei
- Profit brut
- 66.997 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.886 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.994 lei
- Active circulante
- 144.385 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 103.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.425 lei
- Datorii
- 5.263 lei
- Capitaluri
- 150.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului