PRECAZI FOX CO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 6 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PRECAZI FOX CO S.R.L.
- CUI
- 46787344
- Nr. înmatriculare
- J2022002444037
- EUID
- ROONRC.J2022002444037
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- BANAT, nr. 20, bl. B15a, sc. A, et. 2, ap. 9, camera 1, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Contact
- Telefon
- 0723 976 278
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHAI MARIUS CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 2 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9525, județul Argeș. Locul 16.573 din 20.151 în tot județul, și locul 14.771 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 308%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.153 lei | 14.792 lei | 0 | 20.684 lei | 404 lei | 20.280 lei |
| 2024 | 8.856 lei | 5.288 lei | 0 | 6.777 lei | 1.289 lei | 5.488 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.153 lei
- Venituri totale
- 36.153 lei
- Cheltuieli totale
- 18.936 lei
- Profit brut
- 17.217 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.792 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 20.684 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.210 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.474 lei
- Datorii
- 404 lei
- Capitaluri
- 20.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.856 lei
- Venituri totale
- 8.856 lei
- Cheltuieli totale
- 2.559 lei
- Profit brut
- 6.297 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 6.777 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 875 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.902 lei
- Datorii
- 1.289 lei
- Capitaluri
- 5.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2551 · Acoperirea metalelor (CAEN Rev.3)
- 3212 · Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase (CAEN Rev.3)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.3)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4682 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 9525 · Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului