PR&DIGITAL MARKETING SERVICES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vălureni, Comuna Cristești, înmatriculată la 18 aprilie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- PR&DIGITAL MARKETING SERVICES S.R.L.
- CUI
- 35975091
- Nr. înmatriculare
- J26/600/2016
- EUID
- ROONRC.J26/600/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 aprilie 2016
Sediu social
- Adresă
- VĂLURENI, nr. 264, Sat Vălureni, Comuna Cristești, Mureș
- Localitate
- Sat Vălureni, Comuna Cristești, Mureș
- Cod poștal
- 547186
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.04.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ADORJANI NOEMI — administrator
- TEREBESI TEKLA ORSOLYA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 24 din 207 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Mureș, peste 89% dintre firmele clasei. Locul 3.509 din 16.897 în tot județul, și locul 1.672 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 952.302 lei | -56.708 lei | 7 | 256.985 lei | 293.826 lei | -36.747 lei |
| 2024 | 1.143.930 lei | 134.240 lei | 8 | 506.103 lei | 371.421 lei | 134.720 lei |
| 2023 | 930.597 lei | 221.588 lei | 8 | 381.086 lei | 102.904 lei | 278.254 lei |
| 2022 | 665.477 lei | 156.186 lei | 6 | 351.062 lei | 194.737 lei | 156.666 lei |
| 2021 | 552.119 lei | 154.388 lei | 5 | 215.821 lei | 61.258 lei | 154.868 lei |
| 2020 | 387.589 lei | 65.701 lei | 3 | 151.932 lei | 47.926 lei | 104.111 lei |
| 2019 | 328.597 lei | 101.125 lei | 3 | 124.531 lei | 22.965 lei | 101.566 lei |
| 2018 | 118.504 lei | 39.731 lei | 2 | 94.223 lei | 28.326 lei | 65.897 lei |
| 2017 | 80.550 lei | 36.663 lei | — | 49.770 lei | 803 lei | 48.967 lei |
| 2016 | 24.402 lei | 12.104 lei | — | 33.891 lei | 21.587 lei | 12.304 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 952.302 lei
- Venituri totale
- 954.213 lei
- Cheltuieli totale
- 987.236 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.023 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.708 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 256.985 lei
- Stocuri
- 4.936 lei
- Creanțe
- 166.191 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.858 lei
- Datorii
- 293.826 lei
- Capitaluri
- -36.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.143.930 lei
- Venituri totale
- 1.145.877 lei
- Cheltuieli totale
- 982.885 lei
- Profit brut
- 162.992 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.240 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 506.103 lei
- Stocuri
- 4.721 lei
- Creanțe
- 259.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 241.960 lei
- Datorii
- 371.421 lei
- Capitaluri
- 134.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 930.597 lei
- Venituri totale
- 954.982 lei
- Cheltuieli totale
- 725.856 lei
- Profit brut
- 229.126 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 221.588 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 485 lei
- Active circulante
- 380.601 lei
- Stocuri
- 4.721 lei
- Creanțe
- 139.281 lei
- Casa și conturi la bănci
- 236.599 lei
- Datorii
- 102.904 lei
- Capitaluri
- 278.254 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 665.477 lei
- Venituri totale
- 685.906 lei
- Cheltuieli totale
- 524.471 lei
- Profit brut
- 161.435 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 156.186 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.604 lei
- Active circulante
- 348.458 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 194.337 lei
- Casa și conturi la bănci
- 154.121 lei
- Datorii
- 194.737 lei
- Capitaluri
- 156.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 552.119 lei
- Venituri totale
- 552.658 lei
- Cheltuieli totale
- 393.957 lei
- Profit brut
- 158.701 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.388 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.006 lei
- Active circulante
- 210.815 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 81.827 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.988 lei
- Datorii
- 61.258 lei
- Capitaluri
- 154.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 387.589 lei
- Venituri totale
- 387.732 lei
- Cheltuieli totale
- 319.152 lei
- Profit brut
- 68.580 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.701 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.877 lei
- Active circulante
- 138.055 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.758 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.297 lei
- Datorii
- 47.926 lei
- Capitaluri
- 104.111 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 328.597 lei
- Venituri totale
- 328.604 lei
- Cheltuieli totale
- 224.193 lei
- Profit brut
- 104.411 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 101.125 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.773 lei
- Active circulante
- 101.758 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.496 lei
- Datorii
- 22.965 lei
- Capitaluri
- 101.566 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.504 lei
- Venituri totale
- 118.506 lei
- Cheltuieli totale
- 76.742 lei
- Profit brut
- 41.764 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.731 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 27.546 lei
- Active circulante
- 66.677 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.450 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.227 lei
- Datorii
- 28.326 lei
- Capitaluri
- 65.897 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.550 lei
- Venituri totale
- 80.550 lei
- Cheltuieli totale
- 41.470 lei
- Profit brut
- 39.080 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.663 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.323 lei
- Active circulante
- 21.447 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.447 lei
- Datorii
- 803 lei
- Capitaluri
- 48.967 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.402 lei
- Venituri totale
- 24.402 lei
- Cheltuieli totale
- 11.566 lei
- Profit brut
- 12.836 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.104 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.370 lei
- Active circulante
- 3.521 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.521 lei
- Datorii
- 21.587 lei
- Capitaluri
- 12.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2026) · valoare însumată de cel mult 5 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘo atribuire · cel mult 3 mii lei
- UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURESo atribuire · cel mult 2 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Campanie de promovare pe rețelele sociale Meta: Facebook și Instagram
2.066 lei · UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES · CPV 79342200-5 Servicii de promovare (Rev.2)
- T2 2020Cumpărare directă nr. DA25522226
construire pagina web pt. domeniile: singeorgiudemures.eu, marosszentgyorgy.eu, sangeorgiudemures.ro
3.140 lei · COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ · CPV 72413000-8 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 2 aprilie 2026 și 2 aprilie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului