POWERPARTY EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 6 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- POWERPARTY EVENTS S.R.L.
- CUI
- 39589794
- Nr. înmatriculare
- J2018001382290
- EUID
- ROONRC.J2018001382290
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- Spătar Milescu, nr. 14A, bl. 139F, sc. B, et. 4, ap. 35, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂRBULESCU SORIN CLAUDIU — administrator
- PETRE ROBERT CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 13 din 38 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9002, județul Prahova, peste 68% dintre firmele clasei. Locul 13.255 din 21.767 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 129%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 150.300 lei | 90.901 lei | — | 113.916 lei | 22.815 lei | 91.101 lei |
| 2024 | 65.600 lei | 9.253 lei | — | 45.891 lei | 8.737 lei | 37.154 lei |
| 2023 | 53.170 lei | 9.615 lei | — | 59.417 lei | 23.907 lei | 35.510 lei |
| 2022 | 41.990 lei | 28.468 lei | — | 44.180 lei | 18.285 lei | 25.895 lei |
| 2021 | 8.200 lei | 1.903 lei | — | 37.363 lei | 136 lei | 37.227 lei |
| 2020 | 5.600 lei | 2.362 lei | — | 35.324 lei | 0 lei | 35.324 lei |
| 2019 | 41.840 lei | 25.622 lei | — | 33.343 lei | 381 lei | 32.962 lei |
| 2018 | 9.435 lei | 7.140 lei | — | 10.323 lei | 2.983 lei | 7.340 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.300 lei
- Venituri totale
- 150.300 lei
- Cheltuieli totale
- 42.179 lei
- Profit brut
- 108.121 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.901 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.206 lei
- Active circulante
- 108.710 lei
- Stocuri
- 34.597 lei
- Creanțe
- 5.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.113 lei
- Datorii
- 22.815 lei
- Capitaluri
- 91.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.600 lei
- Venituri totale
- 65.600 lei
- Cheltuieli totale
- 53.712 lei
- Profit brut
- 11.888 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.253 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.598 lei
- Active circulante
- 30.293 lei
- Stocuri
- 9 lei
- Creanțe
- 5.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.784 lei
- Datorii
- 8.737 lei
- Capitaluri
- 37.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.170 lei
- Venituri totale
- 54.413 lei
- Cheltuieli totale
- 42.660 lei
- Profit brut
- 11.753 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.615 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 34.162 lei
- Active circulante
- 25.255 lei
- Stocuri
- 2.000 lei
- Creanțe
- 6.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.755 lei
- Datorii
- 23.907 lei
- Capitaluri
- 35.510 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.990 lei
- Venituri totale
- 41.990 lei
- Cheltuieli totale
- 12.325 lei
- Profit brut
- 29.665 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.468 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 40.663 lei
- Active circulante
- 3.517 lei
- Stocuri
- 2.000 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.517 lei
- Datorii
- 18.285 lei
- Capitaluri
- 25.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.200 lei
- Venituri totale
- 8.200 lei
- Cheltuieli totale
- 6.071 lei
- Profit brut
- 2.129 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.903 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.124 lei
- Active circulante
- 30.239 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30.239 lei
- Datorii
- 136 lei
- Capitaluri
- 37.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.600 lei
- Venituri totale
- 5.600 lei
- Cheltuieli totale
- 3.119 lei
- Profit brut
- 2.481 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.362 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.007 lei
- Active circulante
- 25.317 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.317 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 35.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.840 lei
- Venituri totale
- 41.840 lei
- Cheltuieli totale
- 14.963 lei
- Profit brut
- 26.877 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.433 lei
- Active circulante
- 27.910 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 27.910 lei
- Datorii
- 381 lei
- Capitaluri
- 32.962 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.435 lei
- Venituri totale
- 9.435 lei
- Cheltuieli totale
- 2.012 lei
- Profit brut
- 7.423 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.140 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.150 lei
- Active circulante
- 2.173 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.173 lei
- Datorii
- 2.983 lei
- Capitaluri
- 7.340 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului