POWERED BY CRISTINA HORJ SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 17 mai 2016.
Identitate
- Denumire legală
- POWERED BY CRISTINA HORJ SRL
- CUI
- 36090640
- Nr. înmatriculare
- J2016001989123
- EUID
- ROONRC.J2016001989123
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 mai 2016
Sediu social
- Adresă
- LUNII, nr. 24, sc. 2, et. 2, ap. 16, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400367
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.05.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HORJ CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 12.524 lei | 2 lei | 12.522 lei |
| 2024 | 62.000 lei | 12.282 lei | 1 | 12.524 lei | 2 lei | 12.522 lei |
| 2023 | 173.150 lei | 79.328 lei | 1 | 110.814 lei | 1.057 lei | 109.757 lei |
| 2022 | 96.650 lei | 30.189 lei | 1 | 46.917 lei | 16.488 lei | 30.429 lei |
| 2021 | 9.460 lei | -2.755 lei | — | 308.087 lei | 4.310 lei | 303.777 lei |
| 2020 | 43.000 lei | 30.961 lei | 1 | 309.566 lei | 944 lei | 308.622 lei |
| 2019 | 118.600 lei | 88.606 lei | 1 | 316.688 lei | 39.027 lei | 277.661 lei |
| 2018 | 100.100 lei | 84.339 lei | 1 | 212.883 lei | 23.828 lei | 189.055 lei |
| 2017 | 54.600 lei | 45.115 lei | 1 | 113.969 lei | 9.253 lei | 104.716 lei |
| 2016 | 63.700 lei | 59.401 lei | 1 | 63.728 lei | 4.127 lei | 59.601 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.524 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.424 lei
- Datorii
- 2 lei
- Capitaluri
- 12.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.000 lei
- Venituri totale
- 62.000 lei
- Cheltuieli totale
- 49.338 lei
- Profit brut
- 12.662 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.282 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.524 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.424 lei
- Datorii
- 2 lei
- Capitaluri
- 12.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.150 lei
- Venituri totale
- 173.150 lei
- Cheltuieli totale
- 92.298 lei
- Profit brut
- 80.852 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.328 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 110.814 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 77.321 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.493 lei
- Datorii
- 1.057 lei
- Capitaluri
- 109.757 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.650 lei
- Venituri totale
- 116.298 lei
- Cheltuieli totale
- 85.331 lei
- Profit brut
- 30.967 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.189 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.917 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 85 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.832 lei
- Datorii
- 16.488 lei
- Capitaluri
- 30.429 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.460 lei
- Venituri totale
- 9.460 lei
- Cheltuieli totale
- 11.957 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.497 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.755 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 308.087 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 307.937 lei
- Datorii
- 4.310 lei
- Capitaluri
- 303.777 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.000 lei
- Venituri totale
- 43.000 lei
- Cheltuieli totale
- 11.645 lei
- Profit brut
- 31.355 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.961 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 309.566 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 296.316 lei
- Datorii
- 944 lei
- Capitaluri
- 308.622 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.600 lei
- Venituri totale
- 118.600 lei
- Cheltuieli totale
- 28.990 lei
- Profit brut
- 89.610 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 316.688 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 318.526 lei
- Casa și conturi la bănci
- -1.838 lei
- Datorii
- 39.027 lei
- Capitaluri
- 277.661 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.100 lei
- Venituri totale
- 100.100 lei
- Cheltuieli totale
- 14.760 lei
- Profit brut
- 85.340 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 212.883 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 212.653 lei
- Casa și conturi la bănci
- 230 lei
- Datorii
- 23.828 lei
- Capitaluri
- 189.055 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.600 lei
- Venituri totale
- 54.600 lei
- Cheltuieli totale
- 6.209 lei
- Profit brut
- 48.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.115 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 113.969 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 113.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 669 lei
- Datorii
- 9.253 lei
- Capitaluri
- 104.716 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.700 lei
- Venituri totale
- 63.700 lei
- Cheltuieli totale
- 2.388 lei
- Profit brut
- 61.312 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.728 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28 lei
- Datorii
- 4.127 lei
- Capitaluri
- 59.601 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului