POWER KALIPSO TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, înmatriculată la 23 august 2023.
Identitate
- Denumire legală
- POWER KALIPSO TRANS S.R.L.
- CUI
- 48673664
- Nr. înmatriculare
- J52/761/2023
- EUID
- ROONRC.J52/761/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 august 2023
Sediu social
- Adresă
- NARCISELOR, nr. 3, Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
- Localitate
- Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
- Cod poștal
- 87195
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.08.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VOICU MARIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 473 din 694 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Giurgiu, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 3.691 din 6.518 în tot județul, și locul 2.319 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 192.023 lei | -3.965 lei | 1 | 80.181 lei | 1.418 lei | 78.763 lei |
| 2024 | 257.158 lei | 60.426 lei | — | 122.928 lei | 40.200 lei | 82.728 lei |
| 2023 | 67.128 lei | 22.102 lei | — | 46.014 lei | 23.712 lei | 22.302 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.023 lei
- Venituri totale
- 193.606 lei
- Cheltuieli totale
- 197.571 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.965 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.965 lei
- Active imobilizate
- 3.750 lei
- Active circulante
- 76.431 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.660 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.771 lei
- Datorii
- 1.418 lei
- Capitaluri
- 78.763 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 257.158 lei
- Venituri totale
- 259.612 lei
- Cheltuieli totale
- 189.675 lei
- Profit brut
- 69.937 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.426 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.750 lei
- Active circulante
- 110.178 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.952 lei
- Datorii
- 40.200 lei
- Capitaluri
- 82.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.128 lei
- Venituri totale
- 67.127 lei
- Cheltuieli totale
- 41.313 lei
- Profit brut
- 25.814 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.102 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.680 lei
- Datorii
- 23.712 lei
- Capitaluri
- 22.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului