POPASUL LUI FLORIN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, înmatriculată la 2 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- POPASUL LUI FLORIN S.R.L.
- CUI
- 44532891
- Nr. înmatriculare
- J2021001156046
- EUID
- ROONRC.J2021001156046
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- 1 MAI, nr. 15, Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, Bacău
- Localitate
- Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, Bacău
- Cod poștal
- 605500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRĂCIUN TINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 169 din 212 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Bacău, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 10.567 din 14.112 în tot județul, și locul 5.000 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 116%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.801 lei | 5.333 lei | 1 | 32.147 lei | 30.381 lei | 1.766 lei |
| 2024 | 31.859 lei | 8.619 lei | 1 | 52.958 lei | 56.725 lei | -3.767 lei |
| 2023 | 14.703 lei | -11.565 lei | — | 35.278 lei | 47.664 lei | -12.386 lei |
| 2022 | 12.996 lei | 2.718 lei | — | 12.036 lei | 12.857 lei | -821 lei |
| 2021 | — | -3.539 lei | — | 2.961 lei | 6.500 lei | -3.539 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.801 lei
- Venituri totale
- 140.051 lei
- Cheltuieli totale
- 130.854 lei
- Profit brut
- 9.197 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.333 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.147 lei
- Stocuri
- 27.698 lei
- Creanțe
- 1.830 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.619 lei
- Datorii
- 30.381 lei
- Capitaluri
- 1.766 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.859 lei
- Venituri totale
- 97.609 lei
- Cheltuieli totale
- 86.534 lei
- Profit brut
- 11.075 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.619 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.958 lei
- Stocuri
- 49.369 lei
- Creanțe
- 796 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.793 lei
- Datorii
- 56.725 lei
- Capitaluri
- -3.767 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.703 lei
- Venituri totale
- 34.703 lei
- Cheltuieli totale
- 46.268 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.565 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.565 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.278 lei
- Stocuri
- 34.905 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 373 lei
- Datorii
- 47.664 lei
- Capitaluri
- -12.386 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului