POPARC HOLDINGS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 19 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- POPARC HOLDINGS S.R.L.
- CUI
- 42653404
- Nr. înmatriculare
- J2020006642400
- EUID
- ROONRC.J2020006642400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- TELEAJEN, nr. 33, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Contact
- Telefon
- 0733 779 956
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 25 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 3 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 11.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POP CRISTINA- MIHAELA — administrator
- POP RĂZVAN TIBERIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 243 din 389 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4618, municipiul București, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 75.478 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 58%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 196.454 lei | 141.316 lei | — | 566.494 lei | 203.702 lei | 362.792 lei |
| 2024 | 470.248 lei | 159.929 lei | — | 716.887 lei | 495.412 lei | 221.475 lei |
| 2023 | 244.321 lei | -231.935 lei | 1 | 644.198 lei | 582.652 lei | 61.546 lei |
| 2022 | 19.657.561 lei | 393.078 lei | 1 | 1.332.962 lei | 939.481 lei | 393.481 lei |
| 2021 | 11.734.028 lei | 1.147.764 lei | 1 | 2.694.877 lei | 1.546.474 lei | 1.148.403 lei |
| 2020 | 6.057.908 lei | 675.439 lei | 1 | 1.017.830 lei | 342.191 lei | 675.639 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 196.454 lei
- Venituri totale
- 197.507 lei
- Cheltuieli totale
- 30.112 lei
- Profit brut
- 167.395 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 141.316 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.217 lei
- Active circulante
- 561.277 lei
- Stocuri
- 254.074 lei
- Creanțe
- 247.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.869 lei
- Datorii
- 203.702 lei
- Capitaluri
- 362.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 470.248 lei
- Venituri totale
- 470.458 lei
- Cheltuieli totale
- 270.920 lei
- Profit brut
- 199.538 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 159.929 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.655 lei
- Active circulante
- 710.232 lei
- Stocuri
- 254.074 lei
- Creanțe
- 223.694 lei
- Casa și conturi la bănci
- 232.464 lei
- Datorii
- 495.412 lei
- Capitaluri
- 221.475 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 244.321 lei
- Venituri totale
- 244.377 lei
- Cheltuieli totale
- 476.312 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 231.935 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 231.935 lei
- Active imobilizate
- 67.072 lei
- Active circulante
- 577.126 lei
- Stocuri
- 254.074 lei
- Creanțe
- 180.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 142.657 lei
- Datorii
- 582.652 lei
- Capitaluri
- 61.546 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului