POLMAR CONSTRUCT GRUP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Vaslui, înmatriculată la 4 februarie 2005.
Identitate
- Denumire legală
- POLMAR CONSTRUCT GRUP SRL
- CUI
- 17203549
- Nr. înmatriculare
- J37/119/2005
- EUID
- ROONRC.J37/119/2005
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 februarie 2005
Sediu social
- Adresă
- Str. VASILE ALECSANDRI, bl. 40, sc. B, et. 1, ap. 14, Municipiul Vaslui, Vaslui
- Localitate
- Municipiul Vaslui, Vaslui
- Cod poștal
- 6500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 24 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.02.2005
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COCUZ PAUL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Vaslui; ultimul an depus este 2014.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 lei | -6.264 lei | 1 | 950 lei | 65.995 lei | -65.045 lei |
| 2013 | 3.944 lei | -3.707 lei | 1 | 945 lei | 59.726 lei | -58.781 lei |
| 2012 | 30.576 lei | -5.156 lei | 1 | 477 lei | 55.551 lei | -55.074 lei |
| 2011 | 34.905 lei | -4.279 lei | 1 | 16.855 lei | 66.772 lei | -49.917 lei |
| 2010 | 60.783 lei | -27.388 lei | 2 | 16.443 lei | 62.082 lei | -45.639 lei |
| 2009 | 14.197 lei | -22.753 lei | 2 | 14.906 lei | 33.157 lei | -18.251 lei |
| 2008 | 74.848 lei | -640 lei | 4 | 26.510 lei | 22.008 lei | 4.502 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.264 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.264 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.264 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28 lei
- Casa și conturi la bănci
- 922 lei
- Datorii
- 65.995 lei
- Capitaluri
- -65.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.944 lei
- Venituri totale
- 3.944 lei
- Cheltuieli totale
- 7.533 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.589 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.707 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 945 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 943 lei
- Datorii
- 59.726 lei
- Capitaluri
- -58.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 30.576 lei
- Venituri totale
- 30.576 lei
- Cheltuieli totale
- 35.732 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.156 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.156 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 477 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31 lei
- Casa și conturi la bănci
- 446 lei
- Datorii
- 55.551 lei
- Capitaluri
- -55.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4522 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.1)
- 4531 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.1)
- 4532 · Lucrări de izolații și protecție anticorozivă (CAEN Rev.1)
- 4533 · Lucrări de instalații tehnico-sanitare (CAEN Rev.1)
- 4534 · Alte lucrări de instalații (CAEN Rev.1)
- 4541 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.1)
- 4542 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.1)
- 4544 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.1)
- 4545 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.1)
- 6024 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.1)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înregistrare în scopuri de TVA
2005
- Înmatriculare la registrul comerțului