POKER MANAGEMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 27 mai 2013.
Identitate
- Denumire legală
- POKER MANAGEMENT SRL
- CUI
- 29613364
- Nr. înmatriculare
- J23/1572/2013
- EUID
- ROONRC.J23/1572/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2013
Sediu social
- Adresă
- POPEȘTI ROMÂNI, nr. 7, bl. T5-8, sc. 1, et. 2, ap. 6, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Contact
- Telefon
- 0728 908 315
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 1 noiembrie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 16 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 27.05.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CREŢU ŞTEFAN - ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2017.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 11.345 lei | 10.315 lei | — | 24.544 lei | 23.029 lei | 1.515 lei |
| 2016 | 2.672 lei | 751 lei | — | 13.866 lei | 22.666 lei | -8.800 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 13.035 lei | 22.586 lei | -9.551 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 13.035 lei | 22.586 lei | -9.551 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 13.035 lei | 22.586 lei | -9.551 lei |
| 2012 | 0 lei | -10.551 lei | — | 13.035 lei | 22.586 lei | -9.551 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.345 lei
- Venituri totale
- 11.345 lei
- Cheltuieli totale
- 690 lei
- Profit brut
- 10.655 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.315 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.883 lei
- Active circulante
- 22.661 lei
- Stocuri
- 10.152 lei
- Creanțe
- 3.401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.108 lei
- Datorii
- 23.029 lei
- Capitaluri
- 1.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.672 lei
- Venituri totale
- 2.672 lei
- Cheltuieli totale
- 1.841 lei
- Profit brut
- 831 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 751 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.883 lei
- Active circulante
- 11.983 lei
- Stocuri
- 10.152 lei
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 831 lei
- Datorii
- 22.666 lei
- Capitaluri
- -8.800 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.883 lei
- Active circulante
- 11.152 lei
- Stocuri
- 10.152 lei
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 22.586 lei
- Capitaluri
- -9.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012