POFTA DE GUST BUN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Glina, Comuna Glina, înmatriculată la 27 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- POFTA DE GUST BUN S.R.L.
- CUI
- 44347436
- Nr. înmatriculare
- J23/3309/2021
- EUID
- ROONRC.J23/3309/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- DIT, nr. 1A, ap. 2, Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov
- Localitate
- Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov
- Cod poștal
- 77105
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIBOIU PETRE-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 208 din 237 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4332, județul Ilfov, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 32.878 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 82%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.982 lei | 6.370 lei | — | 249.147 lei | 0 lei | 249.147 lei |
| 2024 | 267.998 lei | 169.392 lei | — | 241.678 lei | -1.098 lei | 242.776 lei |
| 2023 | 281.808 lei | 70.501 lei | — | 123.918 lei | 49.534 lei | 73.384 lei |
| 2022 | 23.004 lei | 19.032 lei | — | 27.727 lei | 690 lei | 27.037 lei |
| 2021 | 9.960 lei | 7.805 lei | — | 8.304 lei | 299 lei | 8.005 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 47.982 lei
- Venituri totale
- 47.982 lei
- Cheltuieli totale
- 40.398 lei
- Profit brut
- 7.584 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.370 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 109.478 lei
- Active circulante
- 139.669 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.304 lei
- Casa și conturi la bănci
- 135.365 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 249.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 267.998 lei
- Venituri totale
- 267.998 lei
- Cheltuieli totale
- 68.243 lei
- Profit brut
- 199.755 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 169.392 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 241.678 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 217.305 lei
- Datorii
- -1.098 lei
- Capitaluri
- 242.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 281.808 lei
- Venituri totale
- 281.808 lei
- Cheltuieli totale
- 198.670 lei
- Profit brut
- 83.138 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.501 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 123.918 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 122.543 lei
- Datorii
- 49.534 lei
- Capitaluri
- 73.384 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 23.004 lei
- Venituri totale
- 23.004 lei
- Cheltuieli totale
- 3.282 lei
- Profit brut
- 19.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.032 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.727 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 27.727 lei
- Datorii
- 690 lei
- Capitaluri
- 27.037 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.960 lei
- Venituri totale
- 9.960 lei
- Cheltuieli totale
- 1.856 lei
- Profit brut
- 8.104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.805 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.304 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.304 lei
- Datorii
- 299 lei
- Capitaluri
- 8.005 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului