PLUS PROTECT SECURITY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 17 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- PLUS PROTECT SECURITY SRL
- CUI
- 36751955
- Nr. înmatriculare
- J2016015195408
- EUID
- ROONRC.J2016015195408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- IANCULUI, nr. 94, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21727
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 10.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GLĂVU MARIAN — administrator
- PÎRVULESCU CRISTIAN-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 32 din 165 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8001, municipiul București, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 7.455 din 132.176 în tot județul, și locul 1.949 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.318.155 lei | 667.881 lei | 55 | 2.495.578 lei | 1.827.457 lei | 668.121 lei |
| 2024 | 10.265.000 lei | 522.683 lei | 89 | 2.394.186 lei | 1.853.093 lei | 541.093 lei |
| 2023 | 11.002.938 lei | 576.159 lei | 144 | 3.908.562 lei | 3.332.163 lei | 576.399 lei |
| 2022 | 7.613.970 lei | 514.799 lei | 148 | 2.336.187 lei | 1.821.148 lei | 515.039 lei |
| 2021 | 2.167.494 lei | 68.057 lei | 89 | 1.439.488 lei | 1.152.170 lei | 287.318 lei |
| 2020 | 926.457 lei | 185.194 lei | 21 | 325.406 lei | 106.145 lei | 219.261 lei |
| 2019 | 1.031.816 lei | 90.478 lei | 27 | 233.254 lei | 136.793 lei | 97.225 lei |
| 2018 | 914.189 lei | 66.414 lei | 25 | 158.153 lei | 100.881 lei | 57.272 lei |
| 2017 | 383.028 lei | -9.342 lei | 25 | 66.362 lei | 75.739 lei | -9.142 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.318.155 lei
- Venituri totale
- 9.424.164 lei
- Cheltuieli totale
- 8.625.447 lei
- Profit brut
- 798.717 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 667.881 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 787.349 lei
- Active circulante
- 1.708.229 lei
- Stocuri
- 255 lei
- Creanțe
- 1.721.653 lei
- Casa și conturi la bănci
- -13.679 lei
- Datorii
- 1.827.457 lei
- Capitaluri
- 668.121 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 55
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.265.000 lei
- Venituri totale
- 11.131.737 lei
- Cheltuieli totale
- 10.498.128 lei
- Profit brut
- 633.609 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 522.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.524.100 lei
- Active circulante
- 870.086 lei
- Stocuri
- 2.329 lei
- Creanțe
- 1.478.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- -610.568 lei
- Datorii
- 1.853.093 lei
- Capitaluri
- 541.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 89
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.002.938 lei
- Venituri totale
- 12.604.501 lei
- Cheltuieli totale
- 11.910.083 lei
- Profit brut
- 694.418 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 576.159 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.372.802 lei
- Active circulante
- 2.535.760 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.337.062 lei
- Casa și conturi la bănci
- 198.698 lei
- Datorii
- 3.332.163 lei
- Capitaluri
- 576.399 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 144
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8001 · Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN Rev.3)
- 8009 · Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului