PLUGARU MEDICAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 14 august 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PLUGARU MEDICAL S.R.L.
- CUI
- 41525814
- Nr. înmatriculare
- J40/10808/2019
- EUID
- ROONRC.J40/10808/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 august 2019
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE TITULESCU, nr. 92, bl. 13, sc. 1, et. 5, ap. 18, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11146
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.08.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PLUGARU ANDREEA-FLORENTINA — administrator
- PLUGARU GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 643 din 2.495 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, municipiul București, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 33.809 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 797.995 lei | 507.292 lei | 1 | 777.353 lei | 267.661 lei | 509.692 lei |
| 2024 | 608.005 lei | 372.506 lei | 1 | 387.877 lei | 12.971 lei | 374.906 lei |
| 2023 | 554.856 lei | 303.855 lei | 1 | 311.855 lei | 5.600 lei | 306.255 lei |
| 2022 | 588.962 lei | 381.113 lei | 1 | 386.213 lei | 2.700 lei | 383.513 lei |
| 2021 | 466.989 lei | 333.012 lei | 1 | 355.833 lei | 20.421 lei | 335.412 lei |
| 2020 | 319.337 lei | 142.822 lei | — | 118.858 lei | 10.008 lei | 108.850 lei |
| 2019 | — | -35.972 lei | — | 49.027 lei | 82.999 lei | -33.972 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 797.995 lei
- Venituri totale
- 808.344 lei
- Cheltuieli totale
- 277.254 lei
- Profit brut
- 531.090 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 507.292 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 310.507 lei
- Active circulante
- 466.846 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 442.316 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.530 lei
- Datorii
- 267.661 lei
- Capitaluri
- 509.692 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 608.005 lei
- Venituri totale
- 608.005 lei
- Cheltuieli totale
- 217.618 lei
- Profit brut
- 390.387 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 372.506 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.080 lei
- Active circulante
- 368.797 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 254.063 lei
- Casa și conturi la bănci
- 114.734 lei
- Datorii
- 12.971 lei
- Capitaluri
- 374.906 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 554.856 lei
- Venituri totale
- 557.760 lei
- Cheltuieli totale
- 248.440 lei
- Profit brut
- 309.320 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 303.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.497 lei
- Active circulante
- 294.358 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 240.921 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.437 lei
- Datorii
- 5.600 lei
- Capitaluri
- 306.255 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 588.962 lei
- Venituri totale
- 588.962 lei
- Cheltuieli totale
- 197.498 lei
- Profit brut
- 391.464 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 381.113 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.280 lei
- Active circulante
- 342.933 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 279.192 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.741 lei
- Datorii
- 2.700 lei
- Capitaluri
- 383.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 466.989 lei
- Venituri totale
- 466.989 lei
- Cheltuieli totale
- 123.996 lei
- Profit brut
- 342.993 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 333.012 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 82.100 lei
- Active circulante
- 273.733 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.994 lei
- Casa și conturi la bănci
- 270.739 lei
- Datorii
- 20.421 lei
- Capitaluri
- 335.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 319.337 lei
- Venituri totale
- 319.337 lei
- Cheltuieli totale
- 168.431 lei
- Profit brut
- 150.906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 142.822 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- -4.727 lei
- Active circulante
- 123.585 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 119.553 lei
- Datorii
- 10.008 lei
- Capitaluri
- 108.850 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 35.972 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.972 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.972 lei
- Active imobilizate
- 45.540 lei
- Active circulante
- 3.487 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.744 lei
- Casa și conturi la bănci
- 743 lei
- Datorii
- 82.999 lei
- Capitaluri
- -33.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului