PLANTECADOU SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tărtăsești, Comuna Tărtăsești, înmatriculată la 7 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PLANTECADOU SRL
- CUI
- 37477182
- Nr. înmatriculare
- J15/501/2018
- EUID
- ROONRC.J15/501/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- Independenței, nr. 15A, Sat Tărtăsești, Comuna Tărtăsești, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Tărtăsești, Comuna Tărtăsești, Dâmbovița
- Cod poștal
- 137435
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 17 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 07.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GRAPAN CAMELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 17 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3299, județul Dâmbovița, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 1.996 din 10.727 în tot județul, și locul 1.507 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.092.564 lei | 311.809 lei | 4 | 521.824 lei | 293.071 lei | 312.049 lei |
| 2024 | 1.094.871 lei | 387.286 lei | 4 | 376.512 lei | 97.561 lei | 387.486 lei |
| 2023 | 988.658 lei | 367.093 lei | 4 | 364.544 lei | 110.565 lei | 367.293 lei |
| 2022 | 836.781 lei | 275.399 lei | 2 | 440.453 lei | 101.961 lei | 305.599 lei |
| 2021 | 733.003 lei | 232.937 lei | 2 | 565.824 lei | 171.672 lei | 319.804 lei |
| 2020 | 407.162 lei | 8.455 lei | 2 | 362.056 lei | 220.142 lei | -12.464 lei |
| 2019 | 202.009 lei | 50.377 lei | 2 | 426.989 lei | 293.503 lei | -20.892 lei |
| 2018 | — | -71.469 lei | 2 | 112.917 lei | 29.798 lei | -71.269 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.092.564 lei
- Venituri totale
- 1.113.460 lei
- Cheltuieli totale
- 770.520 lei
- Profit brut
- 342.940 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 311.809 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112.776 lei
- Active circulante
- 409.048 lei
- Stocuri
- 18.263 lei
- Creanțe
- 370.118 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.667 lei
- Datorii
- 293.071 lei
- Capitaluri
- 312.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.094.871 lei
- Venituri totale
- 1.141.499 lei
- Cheltuieli totale
- 722.019 lei
- Profit brut
- 419.480 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 387.286 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139.711 lei
- Active circulante
- 236.801 lei
- Stocuri
- 18.021 lei
- Creanțe
- 132.264 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.516 lei
- Datorii
- 97.561 lei
- Capitaluri
- 387.486 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 988.658 lei
- Venituri totale
- 1.027.216 lei
- Cheltuieli totale
- 650.474 lei
- Profit brut
- 376.742 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 367.093 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 154.923 lei
- Active circulante
- 209.621 lei
- Stocuri
- 23.306 lei
- Creanțe
- 169.849 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.466 lei
- Datorii
- 110.565 lei
- Capitaluri
- 367.293 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2021) · valoare însumată de cel mult 8 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A.o atribuire · cel mult 8 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
Cadouri pentru Craciun personalizate cu sigla aniversara SNN
7.708 lei · Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. · CPV 18530000-3 Cadouri si recompense (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Dâmbovița →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 8 decembrie 2021 și 8 decembrie 2021. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.2)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului