PLANT GROWING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Livezeni, Comuna Livezeni, înmatriculată la 30 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- PLANT GROWING S.R.L.
- CUI
- 42707075
- Nr. înmatriculare
- J26/770/2020
- EUID
- ROONRC.J26/770/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- Livezii, nr. 142, Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureș
- Localitate
- Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureș
- Cod poștal
- 547365
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 28 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ABABEI IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Mureș; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -3.528 lei | 0 | 32.632 lei | 3.462 lei | 29.170 lei |
| 2021 | 47.451 lei | 25.356 lei | 0 | 34.691 lei | 1.993 lei | 32.698 lei |
| 2020 | 17.157 lei | 7.142 lei | 0 | 7.566 lei | 224 lei | 7.342 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.528 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.528 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.528 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.632 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.132 lei
- Datorii
- 3.462 lei
- Capitaluri
- 29.170 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.451 lei
- Venituri totale
- 47.498 lei
- Cheltuieli totale
- 20.717 lei
- Profit brut
- 26.781 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.356 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.691 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.191 lei
- Datorii
- 1.993 lei
- Capitaluri
- 32.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.157 lei
- Venituri totale
- 17.169 lei
- Cheltuieli totale
- 9.541 lei
- Profit brut
- 7.628 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.142 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.566 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.134 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.432 lei
- Datorii
- 224 lei
- Capitaluri
- 7.342 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor (CAEN Rev.2)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului