PK AQUAMARINE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 15 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- PK AQUAMARINE S.R.L.
- CUI
- 45225356
- Nr. înmatriculare
- J2021019987407
- EUID
- ROONRC.J2021019987407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- BARBU VĂCĂRESCU, nr. 201, et. 8, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRĂILOIU LUIZA MARIA — administrator
- MALANCA GABRIEL — administrator
- MAXIM ALINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 195 din 312 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9313, municipiul București, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 97.420 din 132.176 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 82%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 81.335 lei | -257.056 lei | — | 538.702 lei | 490.482 lei | 31.460 lei |
| 2024 | 44.695 lei | -501.601 lei | — | 110.847 lei | 546.276 lei | -458.094 lei |
| 2022 | — | -1.923 lei | — | 47.366 lei | 0 lei | 47.366 lei |
| 2021 | — | -711 lei | — | 50.000 lei | 711 lei | 49.289 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.335 lei
- Venituri totale
- 107.933 lei
- Cheltuieli totale
- 364.989 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 257.056 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 257.056 lei
- Active imobilizate
- 25 lei
- Active circulante
- 538.677 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 125.940 lei
- Casa și conturi la bănci
- 412.737 lei
- Datorii
- 490.482 lei
- Capitaluri
- 31.460 lei
- Capital subscris vărsat
- 55.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.695 lei
- Venituri totale
- 44.991 lei
- Cheltuieli totale
- 546.592 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 501.601 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 501.601 lei
- Active imobilizate
- 19 lei
- Active circulante
- 110.828 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 56.332 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.496 lei
- Datorii
- 546.276 lei
- Capitaluri
- -458.094 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.923 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.923 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.923 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.366 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 47.366 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 47.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului