PJB BUSINESS WORK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 20 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PJB BUSINESS WORK S.R.L.
- CUI
- 38890623
- Nr. înmatriculare
- J40/2386/2018
- EUID
- ROONRC.J40/2386/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- GRIGORE IONESCU, nr. 63, bl. T73, sc. 2, et. 4, ap. 42, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 24 mai)
- Inactiv fiscal
- da (din 24 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUTI IOANA-DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 197.432 lei | 153.987 lei | — | 917.309 lei | 64.821 lei | 852.400 lei |
| 2022 | 90.873 lei | 82.636 lei | — | 704.237 lei | 3.650 lei | 698.312 lei |
| 2021 | 215.273 lei | 206.894 lei | — | 655.342 lei | 4.831 lei | 645.961 lei |
| 2020 | 16.689 lei | 11.963 lei | — | 450.250 lei | 1.505 lei | 439.066 lei |
| 2019 | 283.981 lei | 263.726 lei | — | 432.107 lei | 5.004 lei | 427.103 lei |
| 2018 | 184.755 lei | 163.177 lei | — | 167.974 lei | 4.597 lei | 163.377 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.432 lei
- Venituri totale
- 199.532 lei
- Cheltuieli totale
- 20.398 lei
- Profit brut
- 179.134 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 153.987 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 350 lei
- Active circulante
- 916.959 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 871.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.552 lei
- Datorii
- 64.821 lei
- Capitaluri
- 852.400 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.873 lei
- Venituri totale
- 93.148 lei
- Cheltuieli totale
- 8.195 lei
- Profit brut
- 84.953 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.636 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.450 lei
- Active circulante
- 701.787 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 701.787 lei
- Datorii
- 3.650 lei
- Capitaluri
- 698.312 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.273 lei
- Venituri totale
- 220.325 lei
- Cheltuieli totale
- 7.425 lei
- Profit brut
- 212.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 206.894 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.900 lei
- Active circulante
- 650.442 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 650.442 lei
- Datorii
- 4.831 lei
- Capitaluri
- 645.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.689 lei
- Venituri totale
- 16.689 lei
- Cheltuieli totale
- 4.225 lei
- Profit brut
- 12.464 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.963 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 450.250 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41 lei
- Casa și conturi la bănci
- 450.209 lei
- Datorii
- 1.505 lei
- Capitaluri
- 439.066 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 283.981 lei
- Venituri totale
- 283.981 lei
- Cheltuieli totale
- 11.736 lei
- Profit brut
- 272.245 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 263.726 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 432.107 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 432.107 lei
- Datorii
- 5.004 lei
- Capitaluri
- 427.103 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 184.755 lei
- Venituri totale
- 184.755 lei
- Cheltuieli totale
- 16.035 lei
- Profit brut
- 168.720 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 163.177 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 121 lei
- Active circulante
- 167.853 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 167.853 lei
- Datorii
- 4.597 lei
- Capitaluri
- 163.377 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului