PIZZERIA NICOLETA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Borsa, Oraș Borșa, înmatriculată la 12 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- PIZZERIA NICOLETA S.R.L.
- CUI
- 34225237
- Nr. înmatriculare
- J2015000236249
- EUID
- ROONRC.J2015000236249
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- BRĂDET, nr. 8 A, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Localitate
- Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Cod poștal
- 435200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.03.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROMAN NICOL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Maramureș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.737.979 lei | 431.004 lei | 6 | 1.023.998 lei | 461.376 lei | 601.428 lei |
| 2023 | 681.230 lei | 145.355 lei | 3 | 397.535 lei | 227.111 lei | 170.424 lei |
| 2020 | 95.804 lei | 659 lei | 2 | 82.570 lei | 61.550 lei | 21.020 lei |
| 2019 | 100.019 lei | 13.463 lei | 1 | 47.376 lei | 27.015 lei | 20.361 lei |
| 2018 | 113.140 lei | 26.137 lei | 1 | 20.631 lei | 13.732 lei | 6.899 lei |
| 2017 | 14.450 lei | -17.468 lei | 1 | 42.152 lei | 61.390 lei | -19.238 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 150 lei | 1.920 lei | -1.770 lei |
| 2015 | — | -1.970 lei | — | 150 lei | 1.920 lei | -1.770 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.737.979 lei
- Venituri totale
- 1.737.979 lei
- Cheltuieli totale
- 1.229.046 lei
- Profit brut
- 508.933 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 431.004 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 444.476 lei
- Active circulante
- 579.522 lei
- Stocuri
- 19.341 lei
- Creanțe
- 545.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.676 lei
- Datorii
- 461.376 lei
- Capitaluri
- 601.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 681.230 lei
- Venituri totale
- 681.230 lei
- Cheltuieli totale
- 529.026 lei
- Profit brut
- 152.204 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 145.355 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.907 lei
- Active circulante
- 336.628 lei
- Stocuri
- 119.986 lei
- Creanțe
- 177.989 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.653 lei
- Datorii
- 227.111 lei
- Capitaluri
- 170.424 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.804 lei
- Venituri totale
- 104.320 lei
- Cheltuieli totale
- 102.703 lei
- Profit brut
- 1.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 659 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.916 lei
- Active circulante
- 71.654 lei
- Stocuri
- 62.854 lei
- Creanțe
- 7.621 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.179 lei
- Datorii
- 61.550 lei
- Capitaluri
- 21.020 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.019 lei
- Venituri totale
- 100.406 lei
- Cheltuieli totale
- 85.943 lei
- Profit brut
- 14.463 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.463 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.043 lei
- Active circulante
- 44.333 lei
- Stocuri
- 31.112 lei
- Creanțe
- 71 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.150 lei
- Datorii
- 27.015 lei
- Capitaluri
- 20.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.140 lei
- Venituri totale
- 113.156 lei
- Cheltuieli totale
- 85.906 lei
- Profit brut
- 27.250 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.137 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.866 lei
- Active circulante
- 16.765 lei
- Stocuri
- 5.062 lei
- Creanțe
- 7.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.702 lei
- Datorii
- 13.732 lei
- Capitaluri
- 6.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.450 lei
- Venituri totale
- 14.857 lei
- Cheltuieli totale
- 32.180 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.323 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.468 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.152 lei
- Stocuri
- 41.388 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 764 lei
- Datorii
- 61.390 lei
- Capitaluri
- -19.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150 lei
- Stocuri
- 53 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 97 lei
- Datorii
- 1.920 lei
- Capitaluri
- -1.770 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.970 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.970 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.970 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150 lei
- Stocuri
- 53 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 97 lei
- Datorii
- 1.920 lei
- Capitaluri
- -1.770 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1073 · Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului