PIZZERIA GOLFO DI NAPOLI SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Rediu, Comuna Rediu, înmatriculată la 7 septembrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- PIZZERIA GOLFO DI NAPOLI SRL
- CUI
- 34972380
- Nr. înmatriculare
- J22/1596/2015
- EUID
- ROONRC.J22/1596/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 septembrie 2015
Sediu social
- Adresă
- Valea Rediului, nr. 259, Sat Rediu, Comuna Rediu, Iași
- Localitate
- Sat Rediu, Comuna Rediu, Iași
- Cod poștal
- 707405
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.09.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRAGOȘ-CEICOVSCHI MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 75 din 196 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Iași, peste 62% dintre firmele clasei. Locul 7.026 din 25.031 în tot județul, și locul 3.558 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 543.637 lei | -12.917 lei | 4 | 197.187 lei | 204.408 lei | -7.221 lei |
| 2024 | 603.816 lei | 32.174 lei | 4 | 132.115 lei | 99.701 lei | 32.414 lei |
| 2023 | 574.041 lei | 40.286 lei | 7 | 138.757 lei | 98.231 lei | 40.526 lei |
| 2022 | 530.997 lei | 57.874 lei | 7 | 149.654 lei | 91.176 lei | 58.478 lei |
| 2021 | 514.150 lei | 54.159 lei | 4 | 213.360 lei | 60.044 lei | 153.316 lei |
| 2020 | 431.211 lei | 91.068 lei | 6 | 158.180 lei | 59.023 lei | 99.157 lei |
| 2019 | 408.535 lei | 28.177 lei | 3 | 36.916 lei | 28.827 lei | 8.089 lei |
| 2018 | 279.175 lei | 6.305 lei | 3 | 35.414 lei | 55.502 lei | -20.088 lei |
| 2017 | 185.036 lei | -4.946 lei | 2 | 22.182 lei | 48.575 lei | -26.393 lei |
| 2016 | 69.342 lei | -21.647 lei | 1 | 7.144 lei | 28.591 lei | -21.447 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 543.637 lei
- Venituri totale
- 543.637 lei
- Cheltuieli totale
- 540.245 lei
- Profit brut
- 3.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.917 lei
- Active imobilizate
- 67.994 lei
- Active circulante
- 129.193 lei
- Stocuri
- 56.335 lei
- Creanțe
- 70.283 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.575 lei
- Datorii
- 204.408 lei
- Capitaluri
- -7.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 603.816 lei
- Venituri totale
- 603.816 lei
- Cheltuieli totale
- 553.722 lei
- Profit brut
- 50.094 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.174 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75.058 lei
- Active circulante
- 57.057 lei
- Stocuri
- 15.564 lei
- Creanțe
- 31.963 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.530 lei
- Datorii
- 99.701 lei
- Capitaluri
- 32.414 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 574.041 lei
- Venituri totale
- 574.041 lei
- Cheltuieli totale
- 528.015 lei
- Profit brut
- 46.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.286 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.355 lei
- Active circulante
- 121.402 lei
- Stocuri
- 18.437 lei
- Creanțe
- 82.331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.634 lei
- Datorii
- 98.231 lei
- Capitaluri
- 40.526 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Înmatriculare la registrul comerțului