PIXEL GOLD MEDIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Negrași, Comuna Negrași, înmatriculată la 23 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PIXEL GOLD MEDIA S.R.L.
- CUI
- 40484376
- Nr. înmatriculare
- J2019000308030
- EUID
- ROONRC.J2019000308030
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 205A, Sat Negrași, Comuna Negrași, Argeș
- Localitate
- Sat Negrași, Comuna Negrași, Argeș
- Cod poștal
- 117535
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARCAN FLORIN-BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 154 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, județul Argeș, peste 97% dintre firmele clasei. Locul 7.767 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 72%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 368.203 lei | 291.020 lei | 1 | 305.005 lei | 13.785 lei | 291.220 lei |
| 2024 | 213.795 lei | 145.316 lei | 1 | 151.804 lei | 6.288 lei | 145.516 lei |
| 2023 | 160.603 lei | 96.707 lei | 1 | 125.674 lei | 28.767 lei | 96.907 lei |
| 2022 | 224.289 lei | 172.135 lei | 1 | 175.362 lei | 3.027 lei | 172.335 lei |
| 2021 | 172.187 lei | 132.149 lei | 0 | 222.333 lei | 3.536 lei | 218.797 lei |
| 2020 | 139.622 lei | 113.448 lei | 0 | 114.989 lei | 1.341 lei | 113.648 lei |
| 2019 | 42.656 lei | 35.174 lei | 0 | 35.916 lei | 542 lei | 35.374 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 368.203 lei
- Venituri totale
- 368.222 lei
- Cheltuieli totale
- 72.044 lei
- Profit brut
- 296.178 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 291.020 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 305.005 lei
- Stocuri
- 9.300 lei
- Creanțe
- 269.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.620 lei
- Datorii
- 13.785 lei
- Capitaluri
- 291.220 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 213.795 lei
- Venituri totale
- 213.795 lei
- Cheltuieli totale
- 66.341 lei
- Profit brut
- 147.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 145.316 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 151.804 lei
- Stocuri
- 9.300 lei
- Creanțe
- 75.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.504 lei
- Datorii
- 6.288 lei
- Capitaluri
- 145.516 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 160.603 lei
- Venituri totale
- 160.603 lei
- Cheltuieli totale
- 62.290 lei
- Profit brut
- 98.313 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.707 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 125.674 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 97.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.209 lei
- Datorii
- 28.767 lei
- Capitaluri
- 96.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 224.289 lei
- Venituri totale
- 224.289 lei
- Cheltuieli totale
- 47.757 lei
- Profit brut
- 176.532 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 172.135 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 175.362 lei
- Stocuri
- 6.792 lei
- Creanțe
- 134.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.970 lei
- Datorii
- 3.027 lei
- Capitaluri
- 172.335 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 172.187 lei
- Venituri totale
- 172.327 lei
- Cheltuieli totale
- 35.012 lei
- Profit brut
- 137.315 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 132.149 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 222.333 lei
- Stocuri
- 3.933 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 218.400 lei
- Datorii
- 3.536 lei
- Capitaluri
- 218.797 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 139.622 lei
- Venituri totale
- 139.905 lei
- Cheltuieli totale
- 22.261 lei
- Profit brut
- 117.644 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 113.448 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 114.989 lei
- Stocuri
- 3.093 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111.896 lei
- Datorii
- 1.341 lei
- Capitaluri
- 113.648 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 42.656 lei
- Venituri totale
- 42.656 lei
- Cheltuieli totale
- 6.203 lei
- Profit brut
- 36.453 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.174 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 35.916 lei
- Stocuri
- 2.039 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.877 lei
- Datorii
- 542 lei
- Capitaluri
- 35.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului