PÎRVAN ȘI ASOCIAȚII S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 8 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PÎRVAN ȘI ASOCIAȚII S.R.L.
- CUI
- 38658705
- Nr. înmatriculare
- J2018000147401
- EUID
- ROONRC.J2018000147401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- GIURGIULUI, nr. 63-65, bl. K, sc. 1, ap. 4, PARTER, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Contact
- Telefon
- 0720 511 476
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 7 februarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PÎRVAN LAURA-MĂDĂLINA-MARINELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 993 din 2.421 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, municipiul București, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 73.266 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 34%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.150 lei | -19.509 lei | 1 | 10.403 lei | 20.591 lei | -10.188 lei |
| 2024 | 155.700 lei | -957 lei | 1 | 26.714 lei | 17.445 lei | 9.269 lei |
| 2023 | 165.601 lei | -38.035 lei | 1 | 18.746 lei | 8.520 lei | 10.226 lei |
| 2022 | 183.650 lei | 12.171 lei | 1 | 54.993 lei | 6.733 lei | 48.260 lei |
| 2021 | 122.100 lei | 14.824 lei | 1 | 82.809 lei | 46.720 lei | 36.089 lei |
| 2020 | 112.480 lei | 43.460 lei | 1 | 109.165 lei | 87.900 lei | 21.265 lei |
| 2019 | 80.120 lei | -20.676 lei | 1 | 6.922 lei | 29.117 lei | -22.195 lei |
| 2018 | 13.130 lei | -1.719 lei | 1 | 1.691 lei | 3.210 lei | -1.519 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 208.150 lei
- Venituri totale
- 208.150 lei
- Cheltuieli totale
- 225.577 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.427 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.509 lei
- Active imobilizate
- 2.292 lei
- Active circulante
- 8.111 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.111 lei
- Datorii
- 20.591 lei
- Capitaluri
- -10.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.700 lei
- Venituri totale
- 185.700 lei
- Cheltuieli totale
- 184.893 lei
- Profit brut
- 807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 957 lei
- Active imobilizate
- 3.125 lei
- Active circulante
- 23.589 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 23.589 lei
- Datorii
- 17.445 lei
- Capitaluri
- 9.269 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.601 lei
- Venituri totale
- 166.849 lei
- Cheltuieli totale
- 203.215 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.366 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.035 lei
- Active imobilizate
- 13.017 lei
- Active circulante
- 5.729 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.729 lei
- Datorii
- 8.520 lei
- Capitaluri
- 10.226 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului