PIRVAN SARA IONE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 11 septembrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- PIRVAN SARA IONE S.R.L.
- CUI
- 50531971
- Nr. înmatriculare
- J2024021508008
- EUID
- ROONRC.J2024021508008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 septembrie 2024
Sediu social
- Adresă
- ȘURII MICI, bl. R8, et. 7, ap. 66, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550137
Contact
- Telefon
- 0774 534 898
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.09.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PÎRVAN IONELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 40 din 130 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Sibiu, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 3.653 din 15.678 în tot județul, și locul 1.124 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 296%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 894.258 lei | 227.333 lei | 10 | 449.675 lei | 220.709 lei | 227.573 lei |
| 2024 | 225.618 lei | 82.590 lei | 11 | 137.601 lei | 54.811 lei | 82.790 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 894.258 lei
- Venituri totale
- 894.258 lei
- Cheltuieli totale
- 644.516 lei
- Profit brut
- 249.742 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 227.333 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162.681 lei
- Active circulante
- 286.994 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 275.899 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.095 lei
- Datorii
- 220.709 lei
- Capitaluri
- 227.573 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 225.618 lei
- Venituri totale
- 225.618 lei
- Cheltuieli totale
- 140.772 lei
- Profit brut
- 84.846 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.590 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 137.601 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 93.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.653 lei
- Datorii
- 54.811 lei
- Capitaluri
- 82.790 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
Activități autorizate (CAEN)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului