PIOO CAR WASH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, înmatriculată la 3 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- PIOO CAR WASH S.R.L.
- CUI
- 43667181
- Nr. înmatriculare
- J35/436/2021
- EUID
- ROONRC.J35/436/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- Transilvania, nr. 9, CAMERA 2, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
- Localitate
- Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
- Cod poștal
- 307287
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BELEU ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 93 din 357 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Timiș, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 12.201 din 31.251 în tot județul, și locul 6.843 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 255%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 348.145 lei | 53.006 lei | 2 | 182.166 lei | 191.096 lei | -8.859 lei |
| 2024 | 98.200 lei | -18.167 lei | — | 114.382 lei | 176.247 lei | -61.865 lei |
| 2023 | 73.590 lei | -36.298 lei | — | 149.123 lei | 192.821 lei | -43.698 lei |
| 2022 | 126.505 lei | 12.887 lei | — | 118.067 lei | 125.467 lei | -7.400 lei |
| 2021 | 50.455 lei | -20.487 lei | — | 35.962 lei | 56.249 lei | -20.287 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 348.145 lei
- Venituri totale
- 358.481 lei
- Cheltuieli totale
- 294.775 lei
- Profit brut
- 63.706 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.006 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 166.324 lei
- Active circulante
- 15.842 lei
- Stocuri
- 8.690 lei
- Creanțe
- 1.659 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.493 lei
- Datorii
- 191.096 lei
- Capitaluri
- -8.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.200 lei
- Venituri totale
- 98.200 lei
- Cheltuieli totale
- 116.367 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.167 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.167 lei
- Active imobilizate
- 107.729 lei
- Active circulante
- 6.653 lei
- Stocuri
- 4.133 lei
- Creanțe
- 886 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.634 lei
- Datorii
- 176.247 lei
- Capitaluri
- -61.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.590 lei
- Venituri totale
- 73.590 lei
- Cheltuieli totale
- 109.707 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.117 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.298 lei
- Active imobilizate
- 133.347 lei
- Active circulante
- 15.776 lei
- Stocuri
- 9.924 lei
- Creanțe
- 35 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.817 lei
- Datorii
- 192.821 lei
- Capitaluri
- -43.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului