PINTICANRADIOLOGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 22 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- PINTICANRADIOLOGY S.R.L.
- CUI
- 48370954
- Nr. înmatriculare
- J12/2702/2023
- EUID
- ROONRC.J12/2702/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- PLOPILOR, nr. 2, bl. R2, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400379
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PINTICAN ROXANA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 581 din 799 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Cluj, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 27.062 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119.099 lei | 56.407 lei | 1 | 231.010 lei | 39.705 lei | 191.463 lei |
| 2024 | 120.949 lei | 70.460 lei | 1 | 252.769 lei | 118.060 lei | 135.056 lei |
| 2023 | 91.161 lei | 64.396 lei | 1 | 158.796 lei | 94.736 lei | 64.596 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.099 lei
- Venituri totale
- 120.387 lei
- Cheltuieli totale
- 60.910 lei
- Profit brut
- 59.477 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.407 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 231.010 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200.511 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.499 lei
- Datorii
- 39.705 lei
- Capitaluri
- 191.463 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.949 lei
- Venituri totale
- 120.950 lei
- Cheltuieli totale
- 46.934 lei
- Profit brut
- 74.016 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.460 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 252.769 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 144.311 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.458 lei
- Datorii
- 118.060 lei
- Capitaluri
- 135.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 91.161 lei
- Venituri totale
- 91.161 lei
- Cheltuieli totale
- 25.871 lei
- Profit brut
- 65.290 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.396 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 158.796 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.765 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.031 lei
- Datorii
- 94.736 lei
- Capitaluri
- 64.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului