Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

PINOABLE INOTEGRITY S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 18 august 2022.

Identitate

Denumire legală
PINOABLE INOTEGRITY S.R.L.
CUI
46674990
Nr. înmatriculare
J2022005597231
EUID
ROONRC.J2022005597231
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
18 august 2022

Sediu social

Adresă
Drumul Fermei, nr. 117A, ap. 1, Camera 1, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Localitate
Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Cod poștal
77160

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 18.08.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BOBEI MIHAI — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
221 mii lei02022: 81 mii lei2023: 204 mii lei2024: 221 mii lei2025: 204 mii lei2022202320242025
Rezultat net
61 mii lei02022: 61 mii lei2023: 50 mii lei2024: 58 mii lei2025: 20 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 383 din 620 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, județul Ilfov, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 23.009 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 8%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025204.027 lei19.855 lei139.217 lei2.499 lei37.449 lei
2024221.222 lei57.500 lei177.805 lei4.884 lei73.524 lei
2023203.836 lei50.405 lei183.201 lei2.758 lei81.181 lei
202280.970 lei61.112 lei162.578 lei1.266 lei61.312 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
204.027 lei
Venituri totale
204.027 lei
Cheltuieli totale
181.059 lei
Profit brut
22.968 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
19.855 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
39.217 lei
Stocuri
Creanțe
1.750 lei
Casa și conturi la bănci
37.467 lei
Datorii
2.499 lei
Capitaluri
37.449 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
221.222 lei
Venituri totale
221.286 lei
Cheltuieli totale
161.685 lei
Profit brut
59.601 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
57.500 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
77.805 lei
Stocuri
Creanțe
13.550 lei
Casa și conturi la bănci
64.255 lei
Datorii
4.884 lei
Capitaluri
73.524 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
203.836 lei
Venituri totale
203.836 lei
Cheltuieli totale
151.703 lei
Profit brut
52.133 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
50.405 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
83.201 lei
Stocuri
Creanțe
34.859 lei
Casa și conturi la bănci
48.342 lei
Datorii
2.758 lei
Capitaluri
81.181 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
80.970 lei
Venituri totale
80.970 lei
Cheltuieli totale
18.803 lei
Profit brut
62.167 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
61.112 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
62.578 lei
Stocuri
Creanțe
25.920 lei
Casa și conturi la bănci
36.658 lei
Datorii
1.266 lei
Capitaluri
61.312 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului