PINK SAGE INTEGRATED DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 2 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PINK SAGE INTEGRATED DESIGN S.R.L.
- CUI
- 41588138
- Nr. înmatriculare
- J12/3449/2019
- EUID
- ROONRC.J12/3449/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- Dealul de Jos, nr. 6, ap. 5, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Contact
- Telefon
- 0720 005 040
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MORAR IULIA REBECCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 750 lei | 159 lei | — | 34.683 lei | 4.493 lei | 30.190 lei |
| 2022 | 7.765 lei | 1.550 lei | — | 35.084 lei | 5.053 lei | 30.031 lei |
| 2021 | 9.510 lei | 2.905 lei | — | 29.245 lei | 764 lei | 28.481 lei |
| 2020 | 31.585 lei | 16.470 lei | — | 26.939 lei | 1.364 lei | 25.575 lei |
| 2019 | 10.062 lei | 8.905 lei | — | 9.407 lei | 302 lei | 9.105 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 750 lei
- Venituri totale
- 750 lei
- Cheltuieli totale
- 564 lei
- Profit brut
- 186 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 159 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.683 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.446 lei
- Datorii
- 4.493 lei
- Capitaluri
- 30.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.765 lei
- Venituri totale
- 7.765 lei
- Cheltuieli totale
- 5.982 lei
- Profit brut
- 1.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.084 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.847 lei
- Datorii
- 5.053 lei
- Capitaluri
- 30.031 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.510 lei
- Venituri totale
- 9.510 lei
- Cheltuieli totale
- 6.354 lei
- Profit brut
- 3.156 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.905 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.245 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.008 lei
- Datorii
- 764 lei
- Capitaluri
- 28.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului