PIETRICICA VESELA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 13 septembrie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- PIETRICICA VESELA SRL
- CUI
- 32243300
- Nr. înmatriculare
- J8/1360/2013
- EUID
- ROONRC.J8/1360/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 septembrie 2013
Sediu social
- Adresă
- LALELELOR, nr. 21, bl. 84, sc. A, ap. 9, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500393
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 8 sept)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.09.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OLTEANU DORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Brașov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.554 lei | — | 124.681 lei | 207.811 lei | -83.130 lei |
| 2024 | — | -25.154 lei | — | 142.687 lei | 224.263 lei | -81.576 lei |
| 2023 | 146.064 lei | 96.772 lei | 1 | 172.449 lei | 228.871 lei | -56.422 lei |
| 2022 | 54.433 lei | 5.022 lei | 1 | 57.064 lei | 210.258 lei | -153.194 lei |
| 2021 | 67.106 lei | -33.454 lei | 1 | 49.027 lei | 207.243 lei | -158.216 lei |
| 2020 | 30.498 lei | -25.019 lei | 1 | 95.161 lei | 219.923 lei | -124.762 lei |
| 2019 | 69.008 lei | -41.964 lei | 1 | 130.895 lei | 230.637 lei | -99.742 lei |
| 2018 | 126.746 lei | -6.024 lei | 2 | 177.600 lei | 235.378 lei | -57.778 lei |
| 2017 | 133.418 lei | -67.485 lei | 2 | 131.118 lei | 182.872 lei | -51.754 lei |
| 2016 | 54.352 lei | 15.609 lei | 2 | 62.253 lei | 46.522 lei | 15.731 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 45 lei
- Cheltuieli totale
- 1.599 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.554 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.554 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 124.681 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 124.535 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146 lei
- Datorii
- 207.811 lei
- Capitaluri
- -83.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 25.154 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.154 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.154 lei
- Active imobilizate
- 511 lei
- Active circulante
- 142.176 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 141.620 lei
- Casa și conturi la bănci
- 556 lei
- Datorii
- 224.263 lei
- Capitaluri
- -81.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.064 lei
- Venituri totale
- 158.475 lei
- Cheltuieli totale
- 44.002 lei
- Profit brut
- 114.473 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.772 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.043 lei
- Active circulante
- 170.406 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 169.471 lei
- Casa și conturi la bănci
- 935 lei
- Datorii
- 228.871 lei
- Capitaluri
- -56.422 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.433 lei
- Venituri totale
- 54.433 lei
- Cheltuieli totale
- 48.866 lei
- Profit brut
- 5.567 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.022 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.668 lei
- Active circulante
- 49.396 lei
- Stocuri
- 6.319 lei
- Creanțe
- 41.885 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.192 lei
- Datorii
- 210.258 lei
- Capitaluri
- -153.194 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.106 lei
- Venituri totale
- 67.106 lei
- Cheltuieli totale
- 100.272 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.166 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.454 lei
- Active imobilizate
- 5.107 lei
- Active circulante
- 43.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.812 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.108 lei
- Datorii
- 207.243 lei
- Capitaluri
- -158.216 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.498 lei
- Venituri totale
- 30.498 lei
- Cheltuieli totale
- 55.126 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.628 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.019 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 95.161 lei
- Stocuri
- 46.658 lei
- Creanțe
- 47.222 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.281 lei
- Datorii
- 219.923 lei
- Capitaluri
- -124.762 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.008 lei
- Venituri totale
- 69.008 lei
- Cheltuieli totale
- 110.281 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.273 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.964 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 130.895 lei
- Stocuri
- 65.507 lei
- Creanțe
- 55.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.883 lei
- Datorii
- 230.637 lei
- Capitaluri
- -99.742 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.746 lei
- Venituri totale
- 127.158 lei
- Cheltuieli totale
- 131.916 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.758 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.024 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 177.600 lei
- Stocuri
- 98.054 lei
- Creanțe
- 60.550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.996 lei
- Datorii
- 235.378 lei
- Capitaluri
- -57.778 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.418 lei
- Venituri totale
- 133.452 lei
- Cheltuieli totale
- 199.603 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 66.151 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 67.485 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 131.118 lei
- Stocuri
- 70.054 lei
- Creanțe
- 49.218 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.846 lei
- Datorii
- 182.872 lei
- Capitaluri
- -51.754 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 54.352 lei
- Venituri totale
- 54.358 lei
- Cheltuieli totale
- 37.662 lei
- Profit brut
- 16.696 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.609 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.253 lei
- Stocuri
- 24.103 lei
- Creanțe
- 11.209 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.941 lei
- Datorii
- 46.522 lei
- Capitaluri
- 15.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2013
- Înmatriculare la registrul comerțului