PIETCA TRANSPORT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Rona de Sus, Comuna Rona de Sus, înmatriculată la 11 octombrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- PIETCA TRANSPORT SRL
- CUI
- 36622993
- Nr. înmatriculare
- J24/1224/2016
- EUID
- ROONRC.J24/1224/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 octombrie 2016
Sediu social
- Adresă
- RONA DE SUS, nr. 113A, Sat Rona de Sus, Comuna Rona de Sus, Maramureș
- Localitate
- Sat Rona de Sus, Comuna Rona de Sus, Maramureș
- Cod poștal
- 437250
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 7 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.10.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROMANIUC COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Maramureș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 238.640 lei | 28.768 lei | 1 | 363.023 lei | 29.081 lei | 333.942 lei |
| 2023 | 241.645 lei | 51.535 lei | 2 | 353.076 lei | 47.902 lei | 305.174 lei |
| 2022 | 298.787 lei | 92.911 lei | 2 | 274.074 lei | 20.436 lei | 253.638 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 238.640 lei
- Venituri totale
- 238.640 lei
- Cheltuieli totale
- 205.541 lei
- Profit brut
- 33.099 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.768 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.657 lei
- Active circulante
- 356.366 lei
- Stocuri
- 2.004 lei
- Creanțe
- 18.980 lei
- Casa și conturi la bănci
- 335.382 lei
- Datorii
- 29.081 lei
- Capitaluri
- 333.942 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.645 lei
- Venituri totale
- 241.645 lei
- Cheltuieli totale
- 187.815 lei
- Profit brut
- 53.830 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.535 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 353.076 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.715 lei
- Casa și conturi la bănci
- 326.361 lei
- Datorii
- 47.902 lei
- Capitaluri
- 305.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.787 lei
- Venituri totale
- 298.787 lei
- Cheltuieli totale
- 202.888 lei
- Profit brut
- 95.899 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.911 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 274.074 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.138 lei
- Casa și conturi la bănci
- 234.936 lei
- Datorii
- 20.436 lei
- Capitaluri
- 253.638 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2018
- Reactivată fiscal de ANAF
2017
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului