PIEDRA DEL MAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vasilați, Comuna Vasilați, înmatriculată la 22 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PIEDRA DEL MAR S.R.L.
- CUI
- 46346267
- Nr. înmatriculare
- J2022000487515
- EUID
- ROONRC.J2022000487515
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- Dimitrie Leonida, nr. 41, Sat Vasilați, Comuna Vasilați, Călărași
- Localitate
- Sat Vasilați, Comuna Vasilați, Călărași
- Cod poștal
- 917280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PLĂCINTĂ TICU ȘTEFAN MAREȘ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2370, județul Călărași. Locul 4.133 din 5.444 în tot județul, și locul 2.059 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 53%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.574 lei | -41.283 lei | 1 | 139.711 lei | 55.702 lei | 25.695 lei |
| 2024 | 158.356 lei | 24.155 lei | 1 | 217.392 lei | 78.714 lei | 66.977 lei |
| 2023 | 200.756 lei | 59.130 lei | 3 | 226.626 lei | 98.716 lei | 42.822 lei |
| 2022 | — | -16.508 lei | 1 | 287.850 lei | 16.148 lei | -16.308 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.574 lei
- Venituri totale
- 87.961 lei
- Cheltuieli totale
- 128.996 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.035 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.283 lei
- Active imobilizate
- 126.064 lei
- Active circulante
- 13.647 lei
- Stocuri
- 1.157 lei
- Creanțe
- 12.776 lei
- Casa și conturi la bănci
- -286 lei
- Datorii
- 55.702 lei
- Capitaluri
- 25.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.356 lei
- Venituri totale
- 171.743 lei
- Cheltuieli totale
- 146.242 lei
- Profit brut
- 25.501 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.155 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139.451 lei
- Active circulante
- 77.941 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70.764 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.177 lei
- Datorii
- 78.714 lei
- Capitaluri
- 66.977 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.756 lei
- Venituri totale
- 332.539 lei
- Cheltuieli totale
- 271.662 lei
- Profit brut
- 60.877 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.130 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 152.838 lei
- Active circulante
- 73.788 lei
- Stocuri
- 10.095 lei
- Creanțe
- 9.786 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.907 lei
- Datorii
- 98.716 lei
- Capitaluri
- 42.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului