PIATRA SOIMULUI CAFE-BAR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Groșeni, Comuna Archiș, înmatriculată la 15 aprilie 1992.
Identitate
- Denumire legală
- PIATRA SOIMULUI CAFE-BAR SRL
- CUI
- 1748868
- Nr. înmatriculare
- J02/1012/1992
- EUID
- ROONRC.J02/1012/1992
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 1992
Sediu social
- Adresă
- GROȘENI, nr. 263, Sat Groșeni, Comuna Archiș, Arad
- Localitate
- Sat Groșeni, Comuna Archiș, Arad
- Cod poștal
- 317017
Contact
- Telefon
- 0257 323 832
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 9 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.11.1992
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VASILE ALEXANDRA-GEORGINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 26 din 167 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Arad, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 4.370 din 14.349 în tot județul, și locul 5.305 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 549.130 lei | -1.892 lei | 1 | 183.113 lei | 1.244.096 lei | -1.060.983 lei |
| 2024 | 356.474 lei | 10.553 lei | 2 | 141.497 lei | 1.200.587 lei | -1.059.090 lei |
| 2023 | 366.625 lei | -124.459 lei | 5 | 115.198 lei | 1.184.841 lei | -1.069.643 lei |
| 2022 | 398.518 lei | -90.127 lei | 5 | 132.644 lei | 1.077.828 lei | -945.184 lei |
| 2021 | 365.177 lei | -88.740 lei | 5 | 110.706 lei | 965.764 lei | -855.058 lei |
| 2020 | 355.516 lei | -98.185 lei | 5 | 131.774 lei | 898.092 lei | -766.318 lei |
| 2019 | 262.062 lei | -93.859 lei | 5 | 114.416 lei | 782.549 lei | -668.133 lei |
| 2018 | 239.690 lei | -90.280 lei | 5 | 84.939 lei | 659.213 lei | -574.274 lei |
| 2017 | 227.242 lei | -98.193 lei | 5 | 77.379 lei | 561.373 lei | -483.994 lei |
| 2016 | 251.241 lei | -67.484 lei | 5 | 100.873 lei | 486.673 lei | -385.800 lei |
| 2015 | 364.711 lei | -53.452 lei | 6 | 124.638 lei | 442.954 lei | -318.316 lei |
| 2014 | 318.681 lei | -44.367 lei | 7 | 171.130 lei | 435.994 lei | -264.864 lei |
| 2013 | 308.674 lei | -36.395 lei | 6 | 201.235 lei | 421.733 lei | -220.498 lei |
| 2012 | 248.375 lei | -60.553 lei | 6 | 102.138 lei | 286.240 lei | -184.102 lei |
| 2011 | 227.768 lei | -22.896 lei | 6 | 90.846 lei | 214.395 lei | -123.549 lei |
| 2010 | 93.767 lei | -64.185 lei | 5 | 40.691 lei | 141.344 lei | -100.653 lei |
| 2009 | 120.384 lei | -19.204 lei | 4 | 53.794 lei | 90.262 lei | -36.468 lei |
| 2008 | 105.906 lei | -6.264 lei | 4 | 70.640 lei | 87.904 lei | -17.264 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 549.130 lei
- Venituri totale
- 549.130 lei
- Cheltuieli totale
- 534.548 lei
- Profit brut
- 14.582 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.892 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 183.113 lei
- Stocuri
- 131.475 lei
- Creanțe
- 23.525 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.113 lei
- Datorii
- 1.244.096 lei
- Capitaluri
- -1.060.983 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 356.474 lei
- Venituri totale
- 368.257 lei
- Cheltuieli totale
- 347.452 lei
- Profit brut
- 20.805 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 141.497 lei
- Stocuri
- 107.692 lei
- Creanțe
- 7.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.857 lei
- Datorii
- 1.200.587 lei
- Capitaluri
- -1.059.090 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 366.625 lei
- Venituri totale
- 366.625 lei
- Cheltuieli totale
- 487.417 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 120.792 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 124.459 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 115.198 lei
- Stocuri
- 103.810 lei
- Creanțe
- 5.273 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.115 lei
- Datorii
- 1.184.841 lei
- Capitaluri
- -1.069.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.